Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nem tud tartósan szerelmes maradni?

Figyelt kérdés

Tudjátok az okot is, hogy miért nem?


Próbálkoztok még párkapcsolattal?


nemet és kort is kérek köszi


2011. jún. 12. 20:45
 1/7 Moszuke ***** válasza:
100%

21éves voltam amikor volt 1 párom durván 2hónapig jártunk..

1-1napra, 1-1órára fellángolt a szerelem aztán bumm. eltűnt

és az ok az volt, hogy a lány folyton hülyén viselkedett és a bennem frissen kialakult szerelmet kiölte.

(fiús viselkedés, debil; sértő beszólások)


22évesen összejöttem egy lánnyal aki úgy tűnik életem párja.. totál oda-vissza vagyok tőle:) ő nem ölte ki belőlem a szerelmet:))

2011. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pszichológusok azt mondják, hogy a szerelem eltűnik egy idővel, ami átalakul szeretetté, esetleg szenvedéllyé is. Ha nem laposodik el a kapcsolat, lesznek változtatások vagy felhozni olyan dolgokat, amelyek a kapcsolat elején voltak, akkor valószínű, hogy egyik fél sem fog másfelé kacsintgatni.
2011. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak 2 hónapig tudok boldogan együtt lenni egy fiúval. Azért mert az első komolyabb barátom 2 hónap után elhagyott. Legalábbis szerintem ez az oka, mert azóta 2 hónap után semmit se érzek az iránt, akiért az életemet is odaadtam volna..

19/L

2011. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam gázosabb a helyzet, 2,5-3 év után kezdem el érezni, hogy rossz helyen vagyok. Ilyenkor meg azért elég nehéz szakítani. Szeretet, megértés, MEGSZOKÁS, közös dolgok.... Dilemmában vagyok fél éve.... (most leszünk 3 évesek) Az oka?.... talán az, hogy 18 éves korom óta hosszú kapcsolatokban vagyok, azaz ez a második, fél év kihagyással.... De a rövideknek meg mi értelme?

24/L

2011. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki ott hagyott és megbántott, az után még jó sokáig vágyakoztam, hiába volt szemét... részemről inkább reménytelen esetek voltak.Ami beteljesült,annak is vége lett.2hónap,6hónap,2év v bármennyi idő után.Lehet még nem voltam igazán szerelmes,bár arra gondolok,hogy akit évekig nem tudtam feldolgozni,talán azért belé igen.Ja és keresem én az igazit,csak nem találom :P 24n
2011. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Senkiben sem bízok meg és senkihez sem tudok közel kerülni. Nem hiszem, hogy valaha bárkit is képes lennék szeretni, vagy elhinni, hogy bárki is szerethet.
2011. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fura. Engem soha nem bántottak meg, soha nem volt semmi csalódásom, és nagyon bele tudok szeretni valakibe, úgy, hogy oda-vissza vagyok érte. EGY DARBIG. Pontosabban egészen addig, amíg össze nem jövünk, legfeljebb + 1-2 hét.

A fene tudja miért van. Pedig az elején tényleg nagyon szeretem őket.


19/L

2011. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!