Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szereti?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy fiú azt mondja, hogy azért nem szeretne elmenni bulizni, mert fél hogyha sokat iszik akkor rámászik egyik lány ismerősére, akkor az a fiú igazán szereti a mostani barátnőjét?
2011. jan. 17. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
hát nem sűrűn
2011. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem szerintem csak azért nem megy el bulizni mert nem tud táncolni vagy
2011. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

ha nem megy bulizni azért h nehogy megcsalja 1 qrvára be állt pillanatába?:P simán szereti :D ha nem szeretné elmenne és józanul kefélne félre :D


19F

2011. jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Hát elég gond a kapcsolatra nézve. Mi a párommal külön is szoktunk bulizni és maximálisan megbízom benne! Ha netalán egy lánynak megtetszene és a lány "rámászna" akkor kell hogy legyen benne annyi tartás hogy azt mondja Bocsi, de NE!! csak így van értelme.. Ha most emiatt nem mer elmenni bulizni akkor igazából MAGÁBAN NEM BÍZIK!!
2011. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha miatta nem megy el beb@szni, akk vagy metroszex(esetleg antialkesz), vagy k*rvára szereti a barátnőjét.

Utóbbi esetben viszont a csaj az köcsög, hogy "elbuzítja" a pasiját...

2011. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondja attól fél hogy részegen rámászik egy másikra, akkor tuti szeretheti a barátnőjét!


Ez a kijelentése NEM FELTÉTLENÜL jelenti azt, hogy gyenge jellem, sokkal inkább vall arra, hogy annyira szereti a barátnőjét, hogy egyáltalán nem kockáztat meg _semmi_ olyat ami a kapcsolat kárára menne!


Az ilyen férfi igazi érték!

2011. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes,szerintem nem. Az én barátom is szokott részeg lenni,de eszébe nem jut másik nőre rámászni:)
2011. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Odüsszeusz történetében Odüsszeusz odakötözteti magát az árbochoz, hogy a szirének ne tudják elcsábítani. Miért teszi ezt? Mert tudja magáról, hogy egy gyarló ember, aki különben elcsábulna. Vajon rossz ember lesz Odüsszeusz attól, hogy ezt a gyarlóságát belátja? Vajon kevésbé szereti a feleségét?


Szerintem ha valaki tudja magáról, hogy megkísérthetik egy adott szituációban, de szándékosan kerüli az adott szituációt, akkor az nem a gyengeségét, hanem az erejét bizonyítja.


Még mindig sokkal jobb egy olyan Odüsszeusz, aki kikötteti magát, mint egy olyan, aki nem kötteti ki magát, megmutatja, hogy ő a faszagyerek, és aztán elcsábítják a szirének. Nem igaz?

2011. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket, mindenkinek megy a pozitív jel :) igazából a volt barátomról és az új barátnőjéről van szó és még azért bennem van a féltékenység, de én is rájöttem hogy biztosan nagyon szereti és ezért nem akar kockáztatni, csak azt furcsálltam hogy ilyen felmerült benne,és mondta is hogy már volt vele ilyen amióta együtt van a lánnyal.
2011. jan. 17. 23:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Vagy szereti vagy nem de tisztességes akar maradni és ismeri a veszélyeket. Ez tiszteletreméltó!


Én is sokszor félek hogy esetleg nem tudnék ellenállni, így a helyzet kialakulása előtt kell lelépni.


Bár én azt gondolom, hogyha az ember a rózsaszín köd mögött van (Sírni tudnék annyira szeretem őt - TNT) és ez kitölti az elméjét, akkor bármilyen vágyon úrrá tud lenni. Viszont ha alábbhagy ez és csak a nagyon nagyon szeretem őt van elvakultság nélkül akkor a veszély fennáll.


Így működik a férfi nem. A srácnak legalább van esze!

2011. jan. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!