Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 év korkülömbség elitélendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év korkülömbség elitélendő?

Figyelt kérdés

24 éves szegedi lány vagyok. Sok gond van a párkapcsolatommal.

A párom 22 és 4 éve vagyunk együtt. Alig foglalkozik velem csak a hobbijának él (hobbiból épületeket tervez). Aktívan dolgozik, de a szabadnapján sem törődik velem túl sokat, szeretkezni majnemhogy egyáltalán nem akar. Nagyon hiányzik nekem a szex.

Összeismerkedtem valakivel. 54 éves. Sokat beszélgetünk, sok a közös témánk. Kicsit mintha lelkitársak lennénk, több van köztünk barátságnál, de nem feküdtünk le egymással.

Ő nem akarja, mert túl sok a korkülömbség. Sokminden megváltozna, nem akarja tönkretenni az életemet. Ilyesmikre hivatkozik. Hiába mondom, hogy nem így van Ő hajthatatlan. Pedig nagyon szeretném.

Tart a külvilág véleményétől, mit szólnak majd az emberek, a kivülállók.

Szerintetek melyikünknek van igaza? Lehet, hogy időközben belészerettem?


2011. jan. 17. 21:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én nem törődnék vele, hogy ki mit gondol, vagy gondolhat rólam, ha szeretem.
2011. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ismerek valakit, legalább 30 - al volt fiatalabb a hölgy. Született 2 lányuk. jó ideje elváltak. Új hölgy a pasi életébe. Szintén legalább 30 - al fiatalabb nála. A csaj még egészséges testartással kihúzva magát. Pasi, az görbült héttal kéz a kézben..

Nem tudom. Ő dolguk..

2011. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kedves Gyakori Válaszadó.


Nem akartam irni erre a kérdésre, sőt, őszintén megmondom, hogy inkább csupán olvasgatni járok ide, szóval 1 kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor válaszoltam. Itt is pont ki akartam lépni, és akkor megláttam a választott neved. Ismerlek, illetve olvastam a kommentjeid sok helyen, ezért irok most neked.


Szerintem, ha szereted az úriembert, nem gáz a 30 év. De nem ringasd magad álomvilágba, úgy értem, ne tervezz életed végéig vele, mert ha együtt is maradtok, jó eséllyel ő hal meg előbb. Szóval mindenképpen fájni fog. Akár meghal, akár szakitotok, neked fájni fog.


De addig sok szép napot tölthettek együtt, és dőreség lenne erről lemondani a külvilág miatt.


Nekem is volt egy 30 évvel idősebb úriemberrel párkapcsolatom. Másfél évig tartott, és utána beleszerettem a későbbi férjembe, szóval véget vetettem a dolognak. De életem egyik legcsodálatosabb másfél éve volt. Nem cserélném el egyetlen pillanatát sem semmiért.


Ha szereted, és persze az úr is szeret téged, akkor vess véget a mostani meddő kapcsolatodnak, és hajrá. A válaszaid alapján szimpatikus nő vagy, én szoritok neked. És ne feledd, az életben ajándék minden szép nap. Nem szabad elszalasztani egyet sem.

2011. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!