Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 év korkülömbség elitélendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év korkülömbség elitélendő?

Figyelt kérdés

24 éves szegedi lány vagyok. Sok gond van a párkapcsolatommal.

A párom 22 és 4 éve vagyunk együtt. Alig foglalkozik velem csak a hobbijának él (hobbiból épületeket tervez). Aktívan dolgozik, de a szabadnapján sem törődik velem túl sokat, szeretkezni majnemhogy egyáltalán nem akar. Nagyon hiányzik nekem a szex.

Összeismerkedtem valakivel. 54 éves. Sokat beszélgetünk, sok a közös témánk. Kicsit mintha lelkitársak lennénk, több van köztünk barátságnál, de nem feküdtünk le egymással.

Ő nem akarja, mert túl sok a korkülömbség. Sokminden megváltozna, nem akarja tönkretenni az életemet. Ilyesmikre hivatkozik. Hiába mondom, hogy nem így van Ő hajthatatlan. Pedig nagyon szeretném.

Tart a külvilág véleményétől, mit szólnak majd az emberek, a kivülállók.

Szerintetek melyikünknek van igaza? Lehet, hogy időközben belészerettem?


2011. jan. 17. 21:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

tekintve h jóval érettebb és h téged fel qrt a jelenlegi pasid -> neki :D 1értelmű am meg ha 1 22 éves palit nem tudsz rá venni a szexre ott már gáz van :D [vágd pofán 2x és a frkánál fogva rángasd az ágyra a terveit meg vágd ki a kukába]

a bele szeretés téma: azt mi honnan tudnánk ? az ember nem szeret bele annyiért vkibe mert van közös témája ..

19f

2011. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Tartsd meg ezt a szép kapcsolatot annak, ami. Igaza van az úriembernek, és tisztességesen viselkedik veled.
2011. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
3%

Nehogy már egy vénemberrel járj.

Max 5 év korkülönbséget tudok elképzelni.

2011. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én nem tartom elítélendőnek, hanem tökéletesen megértem az érzéseidet és a vonzalmadat is. Ismerős..szóval én azt mondom igazad van, de neki is, mert te kapcsolatban vagy. Én is elutasítanálak a helyében, ha nem szingli lennél, viszont ha az lennél mégis mi akadálya lenne? Felnőtt emberek vagytok mindketten, nem 15-45 a felállás.
2011. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

A szerelem kortalan bár nem tudom mennyire. Nem minden 50-es vén. Ismerek én is párt hasonló korkülömbséggel bár nem hinném, hogy sokáig (úgyértem, életük végéig) együtt maradnak.

22/N

2011. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nameg mégis mi a lóf*sz köze van hozzá az embereknek? Ha körülnézel szerinted mindenki tökéletes? Senkiben nincs hiba? (Bár ez nem is hiba). Foglalkozzanak a saját elcseszett problémáikkal, ne mások boldogságát irigyeljék és ne mások életét szólják meg. Az ilyen embereknek, akik egymást lesik és szólják meg valójában saját magukkal van bajuk. A bennük dúló haragot és csalódottságot vetik ki azokra az emberekre, akik ugyan semmi elítélendőt nem tesznek, nem gusztustalan, nem sértenek semmiféle erkölcsi normát, csak pusztán nem megszokott a látványuk.
2011. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%

Az úrnak van valakije?

Ha nincs, szerintem nem akadály a korkülönbség, de mindenképpen szakítanod kéne a barátoddal, ha már ennyire nem jó a kapcsolatotok. Függetlenül attól, mit mond az úr...

2011. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 sanyi54 válasza:
Nos, én a saját véleményem, tapasztalatom mondom el, nem kiegészíteni akarom másét. Én is hasonló korú ffi vagyok mint a fent említett úr, és 21 éves lánnyal vagyok igen jó kapcsolatban elég régen. hetente 1szer találkozunk, ő főiskolára jár, alig várjuk a hétvégét amikor hazajön és együtt lehetünk.Normális családban él, a szülei tudnak rólam, és a barátai, barátnői is. Ennyi ember nem lehet hülye egyszerre! Igaz?
2011. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A külvilág nem szól le Titeket? Ha elmentek valahova nem néznek meg? Mennyiben más, mintha egykorúak lennétek?
2011. jan. 22. 19:37
 10/23 anonim ***** válasza:
nyugodtan járj vele,ne érdekeljen amit mások mondnak rólatok hogy idősebb nálad meg ilyenek,feküdj le vele.nekem is van egy 20-ével idősebb pasim lefeküdtem vele pedig tiltanak a szüleim de nem érdekel és megszólnak az ismerőseim ha szereted mindent lehet.sok szerencsét és boldogságot!!!
2011. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!