Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 év korkülömbség elitélendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év korkülömbség elitélendő?

Figyelt kérdés

24 éves szegedi lány vagyok. Sok gond van a párkapcsolatommal.

A párom 22 és 4 éve vagyunk együtt. Alig foglalkozik velem csak a hobbijának él (hobbiból épületeket tervez). Aktívan dolgozik, de a szabadnapján sem törődik velem túl sokat, szeretkezni majnemhogy egyáltalán nem akar. Nagyon hiányzik nekem a szex.

Összeismerkedtem valakivel. 54 éves. Sokat beszélgetünk, sok a közös témánk. Kicsit mintha lelkitársak lennénk, több van köztünk barátságnál, de nem feküdtünk le egymással.

Ő nem akarja, mert túl sok a korkülömbség. Sokminden megváltozna, nem akarja tönkretenni az életemet. Ilyesmikre hivatkozik. Hiába mondom, hogy nem így van Ő hajthatatlan. Pedig nagyon szeretném.

Tart a külvilág véleményétől, mit szólnak majd az emberek, a kivülállók.

Szerintetek melyikünknek van igaza? Lehet, hogy időközben belészerettem?


2011. jan. 17. 21:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
nem számít a korkülönbség egyáltalán és már 4éve járok egy nálamnál 20ével idősebb pasival.
2011. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

Szerintem inkább csak azért érzed azt,hogy "vonzódsz" hozzá mert szexhiányod van:D:D

30év kor különbség ..pff kicsit cink:D...sőőőt apucid is lehetne:P

2011. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 sanyi54 válasza:
A külvilágnak egyéb dolga is van, minhogy téged figyeljen, az emberek nem foglalkoznak egymással, teljes a közöny.Sehol semmi körülmények között nem vettem észre a rosszalló tekinteket, pedig étteremben üzletekben egyéb helyeken is voltunk együtt. Végül is nincs rátok írva, hogy milyen viszonyban vagytok egymással! Lehetsz lánya unakahúga stb. a külső szemlélő szerint. Ha valaki meg kellemetlenkedik, ott a középső ujjad, mutass be neki, azonnal érti, hgy neki szól, és azt is, hogy miért!
2011. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

szerintem ne törődj vele,a te életed,nem látnak bele,ha szeretnéd,tedd meg:)

l/24

2011. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
mármint ne törődj azzal mit mondanak mások na:))
2011. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem egy 25 évvel idősebb férjem van. És? Ne foglalkozz senki más véleményével! az a lényeg, hogy nektek jó e!
2011. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem bir az már kielégiteni téged, de én meg haverom a józsika nagyon keményke vagyunk ott vagyunk nagyon a szexbe:D:
2011. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Gondoltal mar a jovodre? O valoszinu mar nem szeretne csaladot.Gondolom te igen. Nem akarsz egyedul maradni. Nem kivanok ennek a ferfinak semmi rosszat, de valoszinuleg te tovabb fogsz elni. Utana majd szenvedsz az egyedul lettol?

Es fel tudnad vallalni azt h egy kozos gyereket nem tudtok egyutt felnevelni? Vagy h nagypapanak nezik az apukat?

Gondold vegig. Keress erett ferfiakat, de ne 35folott.

Szerintem az meg bele fer, de folotte mar tul sok.

22F

2011. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
69%
azért szólok hozzá, mert sajnos van tapasztalatom a témában. én is fiatal lány vagyok, aki járt egy tőle jóval idősebb férfivel. igaza van a többieknek, mások véleménye nem számít, és ez elfogadható dolog. azonban boldogság nem származhat belőle, csak szenvedés. mert az a kapcsolat nem kapcsolat, aminek nincs jövője. Sürgősen menekülj el mindkét férfi közeléből. Nem lehetnek egyiken sem az Igazi, még ha beléjük is szeretsz. Ha viszont vársz türelemmel, ki tudja, bármikor megtalálhatod a Herceget, aki Hozzád illik, és aki boldoggá fog tenni.
2011. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
szerintem,az is benne lehet a pakliba hogy az 54 éves úri embernek már nem úgy működnek ott "lent"a dolgai ahogy ő szeretné,és ezért ez neki kicsit ciki,megalázó,és inkább ezzel az indokkal kíméli magát és téged,és hiteti el ezeket a dolgokat!!nem mondom hogy ez így van,de ez is lehet egy ok!!
2011. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!