Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik vagy nem? LENT!

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok (volt)barátnőmmel 8 hónapot voltunk együtt,ő dobott engem!A lényeg hogy december 6-án voltam nála utoljára és egy hetet nem találkoztunk mert beteg voltam.Ő addig összejött egy 30valahány éves hapsival de nem mondta meg majd csak december 23-án mert elötte könyörögtem hogy fojtassuk mert ez a kapcsolat nagyon komolynak indult,gyereket akartunk stb...Szóval most az van hogy azt mondja hogy engem szeret és hogy nem tudja ott hagyni a csávót mert az az én káromra menne,megveretne stb...Szóval hivatalosan a másik hapsival jár én meg egy héten 2,3 ott alszok.Mi igaz ebből?Mit tegyek??Szeretem nagyon érdemes érte küzdeni?Lehetne helyette rengeteg barátnőm de nekem ő kell!Miért csinálja ezt??Jah és a telefont viszi mindig magával mindenhova.
2011. jan. 17. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben beiratkoznék wing tsun kung-fu-ra aztán bepróbálnám mi is lesz abból hogy megveret!
2011. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hazudik.
2011. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:|:/
2011. jan. 17. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha te vagy "Titka" miért titkolózik előtted?(telefon)Valami nem kerek a történetben...

Szerintem gondolkodj inkább azon,hogy aki eldobott és megcsalt most pedig kihasznál biztos,hogy erre érdemes???Küzdeni érte??Ennél tuti többet érsz!

2011. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

iába, ha a csaj dobott téged, meg összejött vele, akkor nem a pasival kell megmérkőznöd, hanem a csajt meghódítanod, mi az ami hiányozhatott neki ebből a kapcsolatból?

tuti nem a pasi miatt hagyott el, mer ahol be tud áskálódni egy harmadik fél, ott már eleve zűr ovlt a kapcsiban, lehet amíg nem lett szerelmes jó voltál neki te

elhiszem h szereted, de nem a belsőjét szereted, csak ak ülsejét, meg azt hogy ő elfogadott téged

és azt szeretted benne, kainek elképzelted őt, közbe meg fájdalmat okozott neked

amíg nem ismerkedsz meg egy rendes szép lánnyal és nem leszel szerelmes, addig fájni fog, neked nem ő kell, hanem maga a szerelem

2011. jan. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!