Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak mi számít értéknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mi számít értéknek?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátnőm és nagyobb rá az esély, hogy nem is lesz.

Most nem arra vagyok kíváncsi, hogy legyen kocsim meg pénzem, mert ez kivitelezhetetlen. Ezt a fogyatékosságomat nem lehetne valamivel pótolni?


2011. jan. 17. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
humor, inteligencia, műveltség, olvasottság, jó memória, figyelmesség, kedvesség
2011. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Kedvesség, őszinteség és udvariasság számít értéknek. Ajándékozáskor is nem az számít h mit veszel hanem h a gesztus meglegyen.
2011. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezek mind megvannak. De semmi egyéb eredménye nincs.
2011. jan. 17. 18:45
 4/16 anonim ***** válasza:
AZ önbizalom talán a legfontosabb. Legyen határozott véleményed, elképzelésed, de ne légy erőszakos. És persze bátorság kell ahhoz, hogy megszólíts egy lányt, aki tetszik.
2011. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A legeslegelső, hogy ne állj ilyen pesszimistán a dolgokhoz!


Amúgy én pl. egyáltalán nem az a fajta vagyok, akinek számít, hogy a pasinak mekkora az anyagi háttere. Nem tudom, sokan hogy tudnak beleszeretni a bankkártyákba..:S Nekem csak az a lényeg, hogy kedves, megértő és figyelmes legyen. Az az igazi boldogság, ha valakit a belső tulajdonságai alapján lehet szeretni, és a külsőségek nem annyira fontosak.

2011. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A leszólítás ki van csukva.

Nem akarom, hogy rólam beszéljenek az emberek és ujjal mutogassanak.

2011. jan. 17. 18:53
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Alekosz megmondta a tutit:


"Hát igenis a külső számít! Nem kell egy qurva szót sem szólni, nem kell semmit csinálni, csak jól kell kinézni!"

2011. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Akkor én le is mondhatok, hogy lesz valaha is barátnőm?

Keresem a kötelet akkor... :)

2011. jan. 17. 18:58
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor is jó életed lesz, ha elég vastag a farkad ( a hossz annyira nem számít)
2011. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

És közlekedjek úgy, hogy jó vastag a farkam?

Ezt te sem gondolhatod komolyan.

2011. jan. 17. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!