Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajtsak érte vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Röviden van egy lány akivel kb 2hónapja beszélünk neten nagyon megkedveltük egymást stb mindketten akarnánk többet is esetleg ha úgyadódna...barátokon keresztül ismerjük egymást valamennyire demég nem találkoztunk élőben.Utóbbi időben minden öszejött párszor elég bunkó voltam vele,mivel ennyi idő alatt nemtudtunk soha találkozni mondtam hogy hagyjuk egymást(minden nap beszélünk)stb ezt párszor eljátszottam.De egyszerűen nemtudom elfelejteni.... ő most úgyvan hogy nemtudja milegyen....Szerintetek hajtsak még hátha?Tudom hogy végülis az énhibám de már mind1 nemtudok mitcsinálni vele... Mivel "engesztelhetném" ki?
2011. jan. 16. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
először is találkozz vele élőben, lépj túl a neten, kérlek...
2011. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pont ezmiatt volt az egész...akárhányszor akartunk találkozni mindig közbejött valami és kicsit meguntam már és ezért is vesztünk össze.(amugy szomszéd városba lakik 10perc busz)szóval előbb újra ittkéne rendberakni a dolgokat.....
2011. jan. 16. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:

jaa bocs,igy már értem... ismerős szitu, figyelj beszélj vele, mond el neki h nem akarod hogy eza dolog itt végetérjen, szeretnél vele tényleg találkozni...blabla

szeretik a nők a sok érzelgős dumát ugyhogy nyomassad csak, ami kifér a szádon :D kerülj minden olyat ami a korábbi veszekedéshez vezet vissza, ne hibáztasd, koncentrálj arra hogy találkozzatok :D

2011. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát megpróbálok hátha :)
2011. jan. 17. 00:00
 5/9 anonim ***** válasza:
na én drukkolok :D majd dobj egy üzit hogy ment
2011. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a lényeget meg lehagytam, szóval ha mégis kitérne a dolgokra akkor ismerd el hogy hülye voltál, na eztis szeretik :D
2011. jan. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azmár megvolt :P de belátta h őis hibásvolt.... :) csak most perpil úgyvan hogy nemtudja milegyen szval valahogy hajtanom kell :)
2011. jan. 17. 00:10
 8/9 anonim ***** válasza:
farok vagy ez látszik. írni tanulj meg.
2011. jan. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
temeg f*szkalap mégse szólok,csss :D am meg hiddel a legkevésbé se érdekel hogy neten helyesen írjak
2011. jan. 17. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!