Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajtsak érte vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Lassan 2hónapja megismertem egy lányt jóvolt minden minden nap órákat beszéltünk,találkozgattunk stb.Aztán egyszercsak megváltozott az egész egyre kevesebbet beszélünk nem találkozunk meg semmi.Aztmondta hogy vannak kizáró okok ami miatt nemlehet semmi.... közbe pedig elvileg nagyon bír meg hiányozna ha nembeszélnénk stb.Nos énis nagyon megkedveltem és szeretnék többet.Gondolom miklehetne a kizáró okok amiket mondtam de nemgondoltam őket komolyan akkor.Mostmár ha próbálok írni aztveszem észre h nemis érdeklem,ma pedig ösze is kaptunk kicsit és már nemis beszélünk szerintem.Nemakarom őt elfelejteni csak a végső esetben és megakarom mutatni hogy nemolyanvagyok amilyennek hisz.Mit tegyek ezért?Vagy hagyjam ezmár ennyivolt?
2010. dec. 5. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd beken, eleg egyertelmu jeleket tett
2010. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Uf. Nem hangzik jól,de én a helyedben azért még próbálkoznék. De mik a kizáró okok? Sokat segítene a válaszadásban ,ha tudnám. Mondjuk,hogy nyomulósnak tart? vagy mi? Ez attól is függ mik a "kizáró okok"!!
2010. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen lehet aztkéne...csak nemtudom akkor miért mondta régebben hogy tökre elbírna velem képzelni egy kapcsolatot meg stb.....
2010. dec. 5. 23:04
 4/5 A kérdező kommentje:
kizáró ok pl hogy azon a héten elég sz*rkedvem volt és csomót beszéltünk és valahogy följött a téma és mondtam h engem nemérdekel az egész élet stb dolog ha most meghalnék se nagyon zavarna..... ilyen persze nemgondoltam komolyan.és erre aztmondta még hogy ő csak akkor jön ösze valakivel ha kitudja lehet vele is marad "örökre" mármint házasság stb és én itt akkor ugye kiestem egy ilyen hülyeség miatt. meg hogy cigizek azsemtetszik neki....pedig annyit simán megtennék h amikor velevagyok nemgyújtok rá.... ő ilyen "jókislány" eléggé nemiszik nem cigizik semmi.
2010. dec. 5. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a hajó már elment...


Nem érdemes érte küzdened, nem érnél el vele semmit sem, nem tudna téged szeretni, nem lennél több egy távoli havernál. És ha haver is lennél az neked nagyon sz@r érzés lenne, mert hiába lennél vele nem lehetne több, később meg a pasijával lenne aki csókolgatná simogatná és azt neked el kéne viselned...elég sz@r lenne...


Nem érdemes, egyértelmű hogy nem akar semmi komolyat tőled

2010. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!