Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajtsak érte vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Röviden 1hónapja kb megismertem egy lányt minden jóvolt találkozgattunk stb.Az utóbbi időben viszont egyre eltávolodtunk egymástól.... Én eléggé odavagyok érte és tudja is,és ha minden igaz énsemvagyok számára közömbös.Nemtudom hogy hajtsak érte vagy hagyjam inkább...mostanában mintha már alig érdekelném,nemnagyon akar találkozni se stb...aztmondta hogy türelmetlen vagyok majd alakul... Szerintetek?
2010. dec. 5. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, majd alakul, akkor legyél türelmes, ne zaklasd, amúgy meg én is voltam már sokszor hasonló helyzetben, általában nem lett belőle semmi. Nem szabad kimutatni az érzéseket rögtön az elején.
2010. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is úgymutattam ki csak hogy énis kedvelem stb..... mivel ő kezdte még hogy hiányzok meg jólenne velemlenni stb stb....
2010. dec. 5. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Énis pont ebben a szituban vagyok, vagy legalábbis nagyon hasonlóban. Én 2hónapja ismerem a lányt..22f
2010. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kamu duma. Nem tetszel neki, csak nem elég őszinte, h bevallja. Ha tetszenél neki, találkozni is akarna.
2010. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De már találkoztunk meg minden jóvolt...aztán jöt egy kisebb öszeveszés majd kibékültünk merthogy nagyon bír engem meg hiányoznék neki stb....
2010. dec. 5. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!