Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vok régóta egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vok régóta egy lányba mit tegyek?

Figyelt kérdés
A dolog kB. 2,5 éve tart már. 9es voltam mikor kezdődött. Hiába volt ez alatt is több barátnőm, hiába kavartam több csajjal is mindig Ő rá gondoltam. Vmikor 9. elején be is próbálkoztam nála, de ő "kulturáltan" elhajtott. Azóta kisebb-nagyobb szünetekkel, de beszélgettünk. De most már egy ideje ennek is vége lett. Azért is fáj ez a dolog még, mert 10.be megosztott velem egy közös iskolai munka alatt igen személyes dolgokat. Erre azt hittem, hogy jóba vunk, aztán barátomtól hallom vissza, hogy a lányt tök untattam stb...:S Nem tudom ŐT hová rakni azért se, mert volt olyan is, hogy éreztem, hogy untatom mikor beszélgetünk, de olyan is volt mikor meg azt éreztem, hogy igen kedvel. Ami még nagyon idegesít, az hogy jóba van nagyon 1 fiú otársunkkal már 2 éve. Nem járnak vagy iesmi. De együtt látni őket naon rossz. 1szerűen szenvedek a csaj miatt, a barátaim szerint már rég el kéne felejtenem. Mit tegyek?
2011. jan. 16. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarom aztt írni, hogy élvezem ahogy szenvedsz, mert akkor én leszek a kegyetlen.

Tanulj meg írni és azt is tanuld meg, hogy a lány nem a tiéd és ha neki nem kellesz, akkor nincs mit tenni. Mellesleg rohadtul szeretheted, ha mit is csinálsz?? Kavargatsz mellette...

2011. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a lányt vagy probálkozz nála, de a sírás semmit nem old meg. Amit meg a haverod mond nem biztos, hogy igaz. Ennyi.
2011. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
halgass a barátaidra, és keress egy másik csajt
2011. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!