Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vok régóta egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vok régóta egy lányba mit tegyek?

Figyelt kérdés
A dolog kB. 2,5 éve tart már. 9es voltam mikor kezdődött. Hiába volt ez alatt is több barátnőm, hiába kavartam több csajjal is mindig Ő rá gondoltam. Vmikor 9. elején be is próbálkoztam nála, de ő "kulturáltan" elhajtott. Azóta kisebb-nagyobb szünetekkel, de beszélgettünk. De most már egy ideje ennek is vége lett. Azért is fáj ez a dolog még, mert 10.be megosztott velem egy közös iskolai munka alatt igen személyes dolgokat. Erre azt hittem, hogy jóba vunk, aztán barátomtól hallom vissza, hogy a lányt tök untattam stb...:S Nem tudom ŐT hová rakni azért se, mert volt olyan is, hogy éreztem, hogy untatom mikor beszélgetünk, de olyan is volt mikor meg azt éreztem, hogy igen kedvel. Ami még nagyon idegesít, hogy jóba van nagyon 1 fiú otársunkkal már 2 éve, de nem jár meg semmi, de együtt látni őket. 1szerűen szenvedek a csaj miatt, a barátaim szerint már rég el kéne felejtenem. Mit tegyek?
2011. jan. 11. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Állj elé és mond el neki ezt.Mond el h tetszik,és döntese el mit akar.Nem vesztesz semmit,csak nyerhetsz.Gondolj bele aztán 20 év mulva nem az lesz h jajj "ha akkor megkérdeztem volna"..És túl tudsz lépni rajta ha nemet mond.
2011. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem tanulj meg helyesen írni, az segít.
2011. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tyler913 ***** válasza:

OFF:Előző hozzászóló,kérlek,máshol grammarnáciskodj,a kérdésen látszik,hogy értelmes a srác,és tényleg gondja van,szóval ne b.tassuk már a helyesírás miatt.,inkább segítsünk!


ON: ezt úgy hívjuk,hogy one-itis.Velem is volt ilyen,többször is,én is mindig úgy gondoltam az adott lányra,mintha ő lenne az egyetlen a világon,miközben nem is ismertem,csak távolról epekedtem utána.Ez mindig akkor alakul ki,ha túl kevés a választásod (nincs körülötted elég csaj), és túlságosan is rákoncentrálsz egyre.Amíg ennyire belé vagy zúgva,a világ legjobb pasija is lehetsz,akkor sincs esélyed nála,inkább ne égesd magad azzal,hogy eléállsz,és szerelmi vallomást teszel.99,9%,hogy ott hagyna.Szóval én is azt tanácsolom,hogy felejtsd el a csajt.

Hidd el,sok nagyszerű lányt ismertem,és azt az aktuálisról mindig azt gondoltam,hogy pótolhatatlan,és képzeld,egyik sem volt az!!!


Szóval miért kell Neked ennyire pont az a lány?Mitől jobb ő mindenkinél?Elárulom,semmiben, és erre Te is rá fogsz jönni,hidd el!A legfontosabb,hogy amíg ennyire bele vagy zúgva,ne találkozz vele,ne nézegesd az iwiw- meg facebook-adatlapját (tudom,hogy megy ez;),igyekezz nem gondolni rá egyáltalán! Foglald le magad,sportolj,élj a hobbidnak,legyél a haverokkal,és persze kezdjél csajozni!Lehetőleg minél messzebbről,más sulikból,"ismeretlen" csajokkal mozogj,és meglátod,hamar találsz olyat,aki elfeledteti Veled azt,aki miatt most szomorú vagy.


23/F

2011. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!