Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vok régóta egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vok régóta egy lányba mit tegyek?

Figyelt kérdés
A dolog kB. 2,5 éve tart már. 9es voltam mikor kezdődött. Hiába volt ez alatt is több barátnőm, hiába kavartam több csajjal is mindig Ő rá gondoltam. Vmikor 9. elején be is próbálkoztam nála, de ő "kulturáltan" elhajtott. Azóta kisebb-nagyobb szünetekkel, de beszélgettünk. De most már egy ideje ennek is vége lett. Azért is fáj ez a dolog még, mert 10.be megosztott velem egy közös iskolai munka alatt igen személyes dolgokat. Erre azt hittem, hogy jóba vunk, aztán barátomtól hallom vissza, hogy a lányt tök untattam stb...:S Nem tudom ŐT hová rakni azért se, mert volt olyan is, hogy éreztem, hogy untatom mikor beszélgetünk, de olyan is volt mikor meg azt éreztem, hogy igen kedvel. Ami még nagyon idegesít, hogy jóba van nagyon 1 fiú otársunkkal már 2 éve, de nem jár meg semmi, de együtt látni őket. 1szerűen szenvedek a csaj miatt, a barátaim szerint már rég el kéne felejtenem. Mit tegyek?
2011. jan. 10. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Haver, én is ugyanígy vagyok egy lánnyal:S minden teljesen ugyanígy van.
2011. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...azt mondják nem szabad feladni az álmaid,mert egyszer úgyis teljesülnek. De mikor van az az egyszer? Én teljesen megértem a problémád. Tudom milyen rossz lehet. De lehet,hogy azért mondta a barátodnak,hogy untatod,mert nem akarta bevallani,h igenis jól érezte magát veled. Ki tudja? Legyél kitartó,próbálj meg vele kettesben lenni és minépl többet beszélgetni. Nem ismerlek,nem tudom mikről szoktál beszélni,hogy miért untatod a csajt,de beszélgess vele olyanokról,ami ugye őt is érdekli,amit tutira tudsz,hogy érdekli. Mert ha csak magadról beszélsz mondjuk meg arról ami szerinted jó,az lehet,hogy nem érdekli. Esetleg írj egy privit nekem és meséld el részletesebben ha gondolod a dolgot,és megpróbálhatok segíteni. Azt mondják jó tanácsokat szoktam adni... :)
2011. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát sztem ne hajts rá semmi, csak legyetek jó barátok mert amikor rájön a csaj hogy nagyon bejön neked akkor így valamiért így elkezd kerülni. nem tudom de mi lányok így vagyunk vagyis én legalábbis.sokszor volt már velem ilyen hogy tökre tettszett egy fiú minden renben volt de csak barátok voltunk és kiderült hogy tettszek neki és így kicsit máshogy néztem rá utánna.és mikor hallottam hogy már nem tettszek neki akkor így elgondolkoztam és újra tettszeni kezdett.szval csak legyél vele jóba és majd kiderül minden újra ! a legrosszabb KOMYOLAN hogy szenvedünk :( énnis ha meglátom azt a fiút aki nekem tettszik egy másik lánnyal megtudnám őlni ! jóhogy a fiúk is így vannak ezzel :) hát hajrá
2011. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azzis lehet hogy a barátodnak azt mondta hogy tök jól érezte magát, de közbe ő meg neked azt mondta hogy untattad mert féltékeny rád. de nem kell kombinálni elvégre nem tudjuk hogy a barátodnak bejön-e a csaj
2011. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez igaz...úgy,mint a pasiknál. Fiúk se szeretik,ha könnyen megszereznek egy lányt. Lehet,hogy riasztó neki,hogy nagyon próbálkozol. Legyél kicsit nehezebben elérhető,barátkozz más lányokkal és ha tényleg bejössz neki,akkor majd ő is vonzódni fog hozzád.
2011. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ááá ő a legjobb barátom és neki nem tetszik a csaj. Biztos h ilyen sz_rkavarást nem csinálna. Másik dolog h sztem a csaj észre se vesz már. Am úgy probálom most már jó ideje "elviselni" a terhet h sokat vok barátokkal, rengeteget járok bulizni és igen próbálok újabb barátnőt felszedni. A legutóbbi csajommal októberbe szakítottunk 2 hónap után, azóta ien "buli smárolások" vannak.
2011. jan. 12. 20:39
 7/7 anonim válasza:
hát ha kulturáltan elhajtott az valamit jelent. vannak ilyenek az életben. sztem is el kellene felejtened, nem ő lesz valószínűleg az utolsó szerelmed.
2011. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!