Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósékkal, vagy anyósjelölted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósékkal, vagy anyósjelöltedékkel volt problémád valamikor is? Laktál velük egy fedél alatt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ... Én soha nem éltem velük egy fedél alatt, bár volt jó pár nap amit ott töltöttem náluk! 5 éve vagyok együtt a párommal, és az anyósommal ennyi ideje nem vagyok jó viszonyban! Tisztában vagyok vele, hogy nem én vagyok ezért a hibás. Talán nálatok is az jöhet számításba, ha lány vagy (de ha pasi vagy, akkor is számításba jöhet, csak fordítva): elvetted a fiamat, elszeretted a fiamat, kihasználod a fiamat, élősködsz a fiamon, eltartattatod magad, túliskolázott vagy hozzá képest, esetleg ilyen aranyköpés anyósjelöltedtől: akkor foglak szeretni, ha kiveszed a kezemből a munkát... Vagy: rossz a hozzáállásod! Esetleg: nem azért költöztetek ide, mert segítsünk egymáson???

Az előző anyósjelöltem sokkal kedvesebb, segítőkészebb, jobb partner volt beszélgetésekre, iskolázottabb is volt mint a mostani :-)

Remélem, te nem jársz úgy, mint én!

2011. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kocsis Terézia válasza:
Én laktam vele első gyermekemmel voltam várandós friss házasságot ott kezdtük.Katasztrofa volt.Mindenben csak az ellenséget látta szerinte ellene forditottam a fiát pedig mindent rosszul csinálok és csak a szex és a gyerek miatt van velem.Szerint nem kellett volna elvennie engem.És igaza lett pár év és kiderült az együttélésben anyira más szabájokat tartunk normálisnak hogy csődbe ment a házasságunk.Néha érdemes átgondolni ők sem mindig gonoszságbol dühöngenek.
2011. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!