Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tavolsag miatt nemkellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tavolsag miatt nemkellek neki? Sos (lent)

Figyelt kérdés
1 eve ismerem a baratom,azota tobbszor osszejottunk,szakitottunk. Szeptemberben pedig vegleg.. Szeret,es en is ot,de van koztunk 270 km es szerinte nem lenne jo ugy,mert nem tudnank sokszor talalkozni. Es ezert szakitott.;( nemtudom mit csinaljak,nagyon szeretem,es nemerdekel a tavolsag.;( mit tegyek?
2011. jan. 16. 00:46
 1/3 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Kérdezd meg tőle ,hogy nem jobb-e egy kicsit együtt lenni, mintsem semennyit sem.

Persze ez sokban függ a korodtól....

Mert mehetnél egy másik suliba is, ami a közelében van és koleszos leszel:) Akkor gyakrabban tudnátok találkozni..

2011. jan. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is ugyan így voltunk,köztünk 260 km volt/van. A kapcsolat elején folyton szakítottunk a távolság miatt, aztán majdnem 2 évig (21 hónapig) voltunk együtt. 3 hetente találkoztunk (hétvégenként) és minden szünetben együtt voltunk.

Nekem el se akarta mondani hogy tetszik neki más, májusban szakítottunk de februárban észrevettem az "árulkodó jeleket". Persze ő tagadott mindent. Pl. amikor együtt voltunk felment msn-re és rögtön ráírt arra a csajra. A másik csaj msn-en a "kedvencek" között volt, pedig elötte csak én voltam neki ezalatt. Közösségi oldalkon láttam hogy mindig írnak egymásnak pl. képek alatt. A vége felé már eléggé bunkó volt velem, furcsa volt, nm olyan mint régen.

A szülinapomra április végén még eljött, de ajándékot nem hozott. Ezt azzal magyarázta hogy nem volt rá pénze, aztán hogy nem volt nyitva bolt ahol vehetett volt és még azzal is próbálkozott hogy nem volt ideje venni meg hogy nem tudta mit vegyen. Összevesztünk,elegem lett a magyarázkodásaiból, mert ha akart volna vesz akár egy tábla csokit. Nem az ajándék ára számít hanem az hogy gondolt rám.

Azután hogy összevesztünk nem "beszéltünk" msn-en egymással pár napig én egész végig csak rá gondoltam. Ezután egyik közös ismerősünk szólt hogy a volt pasim lehet hogy megismert valakit úgyhogy írjak rá én mert ő biztos nem fog. Hát ráírtam estefelé amikor feljött msn-re. Kiderült hogy annál a csajnál volt és szakítani akar. Azonnal sírógörcsöt kaptam és szenvedtem miatta vagy egy hónapig. Persze a csaj 2 hét után miután smároltak kijelentette neki hogy csak szórakozni akart vele kicsit. Ezután a volt barátom jött hozzám hogy így emg úgy szeret, pedig eltöte megmondta hogy már nem tud engem szerelemből szeretni. Mindenáron találkozni akart velem. Találkozunk. mert még mindig szerettem. Azóta néha találkozgatunk, de már nem tudok úgy együtt lenni vele.


Bocsi hogy hosszúra sikerült. Nem tudom hány éves vagy de ha nincs arra lehetőség hogy a közeljövőben közelebb költözzetek egymáshoz akkor felejtsd el amíg tudod. Nincs értelme. Engem is figyelmeztettek erre régen, de nem hallgattam rájuk, pedig sokkal jobb lett volna, mert most nem szenvednék.

18/L

2011. jan. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szegény nő:(

Megható amit leírtál:S sajnállak miatta, ilyenkor örülök, hogy engem nem ért még ilyen fájdalom.

2011. jan. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!