Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy még nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés
lány vagyok, 13 éves leszek a nyáron, és nem szeretnék kapcsolatot. Vagyis szeretnék, de nem tudnám kezelni. Nem vagyok elég érett hozzá, szerintem. Csókolózni sem csókolóztam még, azt viszont nagyon szeretnék. Kiváncsi vagyok, hogy milyen érzés. De ahhoz, nekem kell, egy olyan fiú, aki szeret, és nem csak egy futó kapcsolat. Remélem értitek. Segítsetek! Normális ez?
2011. jan. 15. 21:35
 1/7 Kamuuu ***** válasza:
Igen.
2011. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

igen

12 évesen már az a normális ha minimum 3 30 centis benga néger állatatal kúratod szét az akkora metróalagút nagyságúra tágult puncikádat naponta .Remélem tudtam segíteni

2011. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bakker, miért ne lenne normális? Úgy is a környezetedben lévő dolgok nagyon befolyásolnak, pl. hogy a barátnőidnek van-e kapcsolata, meg ilyenek. A nővérem aki 24 éves azt mondja ő 12-16 évesen nem is gondolkodott még kapcsolaton, csak az utóbbi években fajzott el ennyire minden hogy már 12 évesen is a kapcsolatokon gondolkodnak a gyerekek.


17/L

2011. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem mert te még csak egy kis pica vagy.

Ne is legyen mert szét fog baxni az egész orszá 15 éves korodba

2011. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez lenne a normális, nem az, hogy 13-14 évesen azt kérdezgetik, hogy miért nincs még barátjuk/barátnőjük...


te még csak tanuljál...

2011. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nem sokat segítettek. :DDD
2011. jan. 20. 19:40
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy nem azért kérdezem. mert szerintem normális. csak egy barátom mondta, hogy ez nem normális, hogy hatodikos létemre még nem volt pasim és, hogy senkivel sem próbálkozok. már bocsánat, de szerintem ez így normális... nem? :)
2011. febr. 14. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!