Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy valaki nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és nem szeretnék kapcsolatot. Régen gondolkodtam rajta, hogy milyen jó lenne egy barátnő, de ma már nem hiányzik, sőt, egyenesen taszít az egész érzelmi kötődés. Elegem lett a "vadászatból", a szemezésből, az elutasításból, meg minden hasonlóból. Ha meghallom azt, hogy valakik "járnak", akkor szabályosan rosszul leszek. (enyhe túlzás, de tényleg zavar maga a kifejezés) Az intimitás hiánya ugyan egy kicsit kellemetlen, de hát valamit valamiért.

Persze ha valami szép és okos lány kezdeményezne, akkor nyilván adnék neki egy esélyt, de ez az eshetőség nem túl valószínű. :D Mit gondoltok erről?


2011. jan. 15. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A vadászat, szemezés, elutasítás, taktikázás meg társai nem teljesen a jó kapcsolat részei, megértem, hogy ezekből eleged van, nekem is. Nem kell erőltetni, majd jön egy lány, akivel kölcsönösen nagyon jól érzitek magatok egymással, felszabadultan, ami végülis egy kapcsolat lényege. De addigis totálfelesleges keresni, mert csak belerokkan az ember. Szóval nincs ezzel baj.
2011. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem, de partyarc sem vagyok - az nem az én stílusom. Leginkább művelődéssel és tanulással töltöm az időm, mert a kockulásból és bulizásból nem fogok megélni.
2011. jan. 15. 20:32
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó.
2011. jan. 15. 20:33
 14/17 anonim ***** válasza:
Barátom is így volt... aztán jöttem én... már több mint két és fél éve boldogítjuk egymást. :D
2011. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, addig még nem zárkozol el egy normális párkapcsolat lehetőségétől. Azért ne csak várj, hanem kezdeményezz is ha valaki tetszik mert értem én, hogy modern világban élünk, de könyörgöm Te vagy a férfi!


Mindenesetre visszatérve erre a normális nem normális dologra addig normális még jól érzed magad így. Nem kell "vadászni" de ha tetszik valaki meg kell ragadni az alkalmat. Ezeketől a mindennapos "járosoktól" szokványos tini "szerelemektől" én is rosszul vagyok de hidd el az igaz szerelem fantasztikus dolog:)


L/19

2011. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ugyan így van velem is csak én lány vagyok....

19L

2011. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van nekem is. Régen egy gyökér voltam, eléggé okoskodós meg olyan akit leszarnak az emberek. Tudod, a suli lúzere. Nem mondanám, hogy kocka voltam, mert nem ültem egész nap a gép előtt, hiszen edzésekre jártam, de azért eléggé sokat foglalkoztam vele. Többek között ez is volt a hobbim, ami mára a munkám lett. Algoritmozált tőzsdei kereskedési rendszereket írok, és a munkám miatt nincs kedvem a nőkhöz. a pénz elveszi az ember gondolkodását, így nem kell olyanokkal foglalkoznom, hogy jajj de jó lenne már egy csaj, mert tudom, hogy azért dolgozom, kereskedek, mert 2 év múlva elhagyom ezt a rohadt országot és többet vissza sem nézek. Nem hiba ez, hanem céltudatosság. Neked sem gond, hogy nem érdekelnek a nők, az a lényeg, hogy az idődet hasznosan töltsd el. A kérdésedre válaszolva: teljesen normális.

gúdbáj

2011. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!