Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy valaki nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és nem szeretnék kapcsolatot. Régen gondolkodtam rajta, hogy milyen jó lenne egy barátnő, de ma már nem hiányzik, sőt, egyenesen taszít az egész érzelmi kötődés. Elegem lett a "vadászatból", a szemezésből, az elutasításból, meg minden hasonlóból. Ha meghallom azt, hogy valakik "járnak", akkor szabályosan rosszul leszek. (enyhe túlzás, de tényleg zavar maga a kifejezés) Az intimitás hiánya ugyan egy kicsit kellemetlen, de hát valamit valamiért.

Persze ha valami szép és okos lány kezdeményezne, akkor nyilván adnék neki egy esélyt, de ez az eshetőség nem túl valószínű. :D Mit gondoltok erről?


2011. jan. 15. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én is túlélném egy páncélozott limuzin nélkül a mindennapokban. Főleg mert gondolom nem lehetne olyanom. Te is így vagy a nőkkel.


Te magad írtad most az előbb, hogy nem vágysz kapcsolatra, de ha egy jó csajnak megtetszenél, nem ellenkeznél. Akkor azért mégis csak vágysz valamire. Csak úgy vagy vele hogy nem érheted el, úgyhogy hagyod is.

2011. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jó meglátás, monsieur.
2011. jan. 15. 20:13
 3/17 anonim ***** válasza:
azt gondolom, h valami kapcsolat, vagy lány miatt érzel így, valamiből eleged lett, meg lehet érteni, de azt is gondolom, ha összetalálkozol majd egy lányal aki után valami megmagyarázhatatlan vonzalmat érzel majd, ez megint változni fog benned:D
2011. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az első vagyok és lány, szóval nem monsieur :D
2011. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor mademoiselle...
2011. jan. 15. 20:15
 6/17 anonim ***** válasza:

Tudat alatt szerintem te is szeretnél barátnőt, csak most egy olyan korszakban vagy, hogy tagadni akarod és el akarod nyomni magadban ezt az érzést.

Nem vagy ezzel az érzéssel egyedül.

2011. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet
2011. jan. 15. 20:16
 8/17 anonim válasza:

Én is távol tartom magam az ilyesmiktől. Igaz ez azért van mert elég nagy kocka vagyok. Én is utálom a járnak kifejezést meg az ilyen szerelmes dumákat, hányok tőlük!

Szerintem ez személyiség kérdése hogy ki ilyen "csajozós" típus, vagyis szerintem ez teljesen normális.

2011. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Régen én is kocka voltam :D
2011. jan. 15. 20:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Most nem vagy?
2011. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!