Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távolság miatt nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság miatt nem jön össze a kapcsolatunk (? )

Figyelt kérdés
mit lehet ilyenkor csinálni? felejtsem el ? :/ - de ha nemtudom?
2011. jan. 15. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17:48-as vagyok,megint.. :) eleinte én is féltem, sőt rettegtem,(mi van , ha soha nem találkozunk, v. megcsal..) de úgy döntöttünk, h. belevágunk történjék bármi, mert olyan szerelmet éreztünk/ érzünk egymás iránt, amit nem lehetett/lehet és nem szabad figyelmen kívül hagyni és a szívünkre hallgattunk. nyugtasd meg őt, mondd meg neki, h. ne féljen, max. ha nem jön össze, akkor nem veszítetek sokat, mert legalább megtanuljátok helyesen kifejezni az érzéseiteket szavakkal, nem csak mozdulatokkal, és azt is,hogy mit jelent vkit teljesen megismerni belsőleg , ami szerintem az igaz szerelem , alapja, és nem csak a külsejébe bolondulni. Sok kitartást!
2011. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

próbálkozok mindent megtenni h ezt ő is belássa

nektek pedig sok sikert a jövőben is ;)

2011. jan. 15. 18:30
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is messze lakik a barátom ő soproni én nógrádi(megye) vagyok. Mégis megoldjuk a találkozást, hol ő jön le, hol én megyek fel hozzá vonattal. Igaz, könnyebb dolgunk van annyival, hogy oda megyek suliba és oda költözök apumékhoz, de 300 km leküzdhető.. :D
2011. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
És elfelejtettem előbb írni, hogy a legfontosabb a bizalom és akitartás, de ha végképp nem megy ez az egész, akkor ne okozzatok magatoknak fájdalmat. Az előző válaszoló
2011. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
kocsival 2-3 óra. az neked távolság?
2011. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban éltem, internetes távkapcsolatban, én is hittem benne, optimista voltam, igaz hogy féltékeny, de én alapból az vagyok.

Végül a távolság győzött,amit már nem bánok hogy vége lett...de minél tovább huztuk a végén nekem annál jobban fájt.

De ha találkoztok és szeretitek egymást megoldható!

Sok boldogságot nektek.

2011. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt távkapcsolatom.... Ő angliában lakott. Félig angol volt. Nagyon imádtam őt, legelőször nem figyeltem fel rá, majd egyre jobban kezdett érdekelni, és ő is ezt mutatta felém hogy érdeklem őt. Együtt voltunk pár hónapig, aztán 1 fiú is ismerte őt, és azt a fiút én is ismertem. Annak a fiúnak volt egy lány huga. Kiderült a barátomról, hogy avval a hugicával kavargat már régóta, és én is éreztem hogy engem kezdett hanyagolni, stb.

Sajnos akármennyire bíztam benne, nem a "szerelem" nyert. Sajnos ez van, én rosszul jártam, ő meg jót nevethetett a végére. Szerintem ha tényleg megvagy arról győzödve, hogy szeret téged, és legalább tudtok is találkozni, akkor az a lényeg. amúgy az a 300km- nem sok.

2011. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!