Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távolság miatt nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság miatt nem jön össze a kapcsolatunk (? )

Figyelt kérdés
mit lehet ilyenkor csinálni? felejtsem el ? :/ - de ha nemtudom?
2011. jan. 15. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
költözzetek össze
2011. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk? Honnan veszed, hogy nem jön össze, mi a baj??

Kicsit lehetne részletesebben...

Hány km??

Hány évesek vagytok?

Mióta ismeritek egymást és honnan?? Találkoztatok már??

Mi van köztetek?

2011. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
detto.engemis érdekel.:S
2011. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

nekünk több mint 900 km :)

17/L

18/F


mi ugyan nem felejtünk :)..az azoknak valók akik mindent könnyen feladnak

2011. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szia, távkapcsolatban élek, 1000 km köztünk most a távolság, ami nyaranta 7000 km-re nő meg.Találkozni jó ha félévente tudunk... De nem érdekel minket a távolság, szeretjük egymást,kitartunk egymás "mellett" és ez a legfontosabb.Olykor szörnyen nehéz, máskor könnyebb elviselni.És a legfontosabb bízunk egymásban.
2011. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

lassan 2 éve ismerjük egymást. párszor találkoztunk már és nagyon szeretjük egymást de ezt (szerinte) nehéz lenne kivitelezni -ebben igaza van hiszen több mint 300 km van köztünk

17f

2011. jan. 15. 17:48
 7/17 anonim ***** válasza:
az a 300 km hangyakuki :)..
2011. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17:48-as vagyok,300 km... hmm ha köztem és kedvesem közt ennyi lenne olyan boldog lennék, h. na...-de nyugi ha akarjátok menni fog, csak hinni kell, és nem szabad pesszimistának lenni! és persze soha ne add fel! ha feladod, vesztettél,legalább próbáld meg!
2011. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Én mindig azt mondtam, hogy neten nincs szerelem.

Viszont, ha a valóságban szeretitek egymást és néha tudtuk találkozni, akkor működhet a kapcsolat neten keresztül is.

2011. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat -- elég pozitívak :)

és minden tiszteletem azoké akik ilyen távolságban is bírják ;)

igazából a probléma az h ő úgy gondolja hogy ez csak-kizárólag fájdalommal járna

2011. jan. 15. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!