Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megint egy félénk pasi. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint egy félénk pasi. Lehet nem is lenne köztünk semmi, de egy próbát megér, nem? Csak, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Mno szóval még régen neten ismerkedtünk meg, legalább 4 évet irogattunk. A randik vagy nem jöttek össze, vagy pedig foglaltak voltunk és párjaink mellet nem akartunk "titokban" talizni. De egyszer mégis csak sikerült a randi, dumáltunk, de félénk volt, szerintem nem is mert megcsókolni, így ezután már nem taliztunk, de tartottuk a kapcsit virtuálisan. Aztán vhogy abbamaradt. Pár hónappal ezelőtt meg egy szórakozóhelyen találkoztunk, a barátait én ismertem már arról a helyről, oda ültek mellénk, de ő egész idő alatt csak a földet bámulta. Én már egy picit feloldóttam az alkohol hatására, nem voltam részeg! Így vettem a bátorságot megkérdezni tőle, hogy ismer -e (persze mi azelőtt 3 évvel taliztunk, szóval nem lepődtem meg a válaszán, azóta sokat változtam, hisz 15 voltam), azt mondta, hogy nem, nem ismer. Aztán megnéztük együtt a telefonjában, hogy meg e van neki az én számom...És megvan, a nevem is. Igazából ez semmit se jelent :) No de most, én viszont szeretnék feléje közeledni, tegnap rácsörögtem, és ő meg vissza! Gondoltam, hogy írok neki neten...Szeretném jobban megismerni, aztán lehet még többet is szeretnék:)

Ti csajok, hogyan kezdenétek egy tyutyi-mutyi alamuszi pasinál?!:D

Köszi a válaszokat!


2009. febr. 1. 18:04
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és a korom lemaradt, 18 vagyok.
2009. febr. 1. 18:05
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Sehogy, rám tapadnak, és kicsit elegem van belőlük.

Adj neki önbizalmat, ne nyomd el, érezze magát férfinak és lehet, hogy igazán tökös legény lesz belőle.

2009. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az igen, csak hogyan indítsam be, ha pl. most nem fogunk össze futni?írjak neki a neten, de mit, hogy ne ijesztjem meg?Nem tudom az ilyeneknel, hogyan viselkedjek... :)

koszi a valaszt

2009. febr. 1. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan közöld vele hogy szívesen felvennéd ismét a kapcsolatot. Kérdezz vissza valamiről a múltból, vagy hogy megfordul e ismét még azon a közös szórakozóhelyen. Voltak barátnőim akik hasonló, szégyenlős srácokkal nem tudtak mit kezdeni, egyről a kettőre jutni (pedig biztos a srácok is tisztában vannak vele ha tetszenek valakinek). Rövid időn belül biztos kiderül, hogy mennyire lett bátrabb feléd. Ha semmi, akkor nem érdemes vele tovább törődnöd, akkor ezt elbukta:)
2009. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van...Megpróbálom, egy menetet megér, de ha nem, hát összetörni se fogom magam érte :) Igaz, jön másik...

Véleményeket köszönöm

2009. febr. 1. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!