Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs mit mondanom a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs mit mondanom a barátomnak. Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Amikor nem vagyunk együtt, mindig ír valami sms-t, most meg pláne, mert külföldön van, még hosszú levelet is kapok.

bennem meg abszolut nincs semmi, hogy mit írjak, mit mondjak. Rém feleslegesnek tartom leírni, pl. mit csinálok egész nap, meg ilyenek, hogy hogy vagyok, és tulajdonképpen engem meg bosszant, hogy ő sokszor a szexen van, mint téma, amiről megint nem akarok beszélgetni, mert engem nem érdekel, hogy mennyire kivan, és hogy áll.... mert hogy nem rám, az biztos. Ezeket meg sem írom, mert letörni meg nem akarom.

Csak magamat nem értem.

Ahelyett hogy örülnék a leveleinek, szabályosan nem örülök, mert írnom kell akkor vissza és nem akarok.és csak azon kattogok, hogy akkor ha ő netezik, ki tudja még kivel levelezgethet, ami érzésemről megint nem akarok neki írni.

Most nem vagyok normális?

szerintetek hogy oldjam meg ezt magamban?

vagy egyéb ötlet?


2011. jan. 15. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Bízzál már benne egy kicsit...Ne akard, hogy meggyűlöljön örökre.
2011. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy néz ki, mintha illenétek egymáshoz...
2011. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

meggyűlölni nem fog, mert annyikat kipaszírozok magamból, hogy szinten tartsam a kapcsolatot.

Magamat nem értem, mi van velem???

legszívesebben, most keresnék barátokat, csavarognék, de nincs senki. a neten sem tudom hogy kell keresni csak társkeresők vannak.

2011. jan. 15. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Ööö ugye nem T betűvel kezdődik a keresztneved? :P
2011. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem :)

más is van így?

2011. jan. 15. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon magamra ismertem! Már kezdtem félni, hogy valami nem stimmel! :D
2011. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel közel áll hozzám a helyzet, bele tudom simán képzelni magam - sajnos :D -, azt hiszem tanácsot is tudok adni.


Minél előbb szólj neki! Ha nem tudja hogy kedvetlen vagy, és csak nyugodtan löki tovább a szövegét erről mitsem tudva, akkor ezzel mindkettőtöket átvered. Valamiért csak-csak a barátodnak hiszed, hát engedd neki, hogy újfent bizonyítson, hogy megérdemli, lehet ha tudni fog róla hogy érzel, akkor tud valamit ellene tenni! ;)


Mellesleg azt is nyugodtan megkérdezheted tőle, hogy még ki mással "levelezget", ha téged ez érdekel, máris egy új beszédtéma amiben mindketten érdekeltek vagytok! :)

Előfordulhat hogy nem is levelezget senkivel, egész nap csak rád vár, ugyanúgy punnyad mint most te! ;D

2011. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szerintem ha tudna róla hogy érzek, csak idegesíteném :(

nem merek ezekkel előjönni

mert ti is távkapcs?

2011. jan. 15. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!