Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt, az utolsó két hónapban rengeteget veszekedtünk , demég nagyon szeretem. valami jó dologgla szeretném meglepni .. de anynira nemjut eszembe semmi:/ az ilyenbe nem vagyok jó..:/ Teniszezik, nagyon őszinte, magas.. nemtudom Kérlek segítsetek.. ha krédeztek válaszolok csak kérlek adjatok ötleteket...:)
2011. dec. 7. 19:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Fiúk ti minek örülnétek? esetleg ha van valaki aki teniszezik.. minek örülnétek? lécci ötleteket:)
2011. dec. 7. 19:50
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem teniszezek, de magát a teniszt szeretem. És én pl. örülnék egy olyan piros Nike pólónak, mint amilyen Federer-nek van :D
2011. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jujj ez elég jó ötlet!!:D köszii:D
2011. dec. 7. 19:55
 4/10 killergyerek1 ***** válasza:

1kiló kenyérnek örülnék:D

csak ugye az a kérdés hogy ő minek örülne.;)

de ha ezt nem tudod 10hónap után akkor igen nagy a gond!

2011. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak ...szval, olyat szeretnék adni aminek örül.. és most hirtelen az ugrott be h nemtud nagyon min zenét hallgatni... mert a tleoját nemtudja rácsatlakoztatni a vépre.. és h egy mp3 vagy mp4-t veszek neki amire felteszem már alapbol a kedvenc zenéit és teszek rá közös képeket is ha lehet:) egy fiú örülne ilyennek? vagy vmi személyesebbnek jobban?
2011. dec. 7. 20:04
 6/10 killergyerek1 ***** válasza:
És hány éves az illető?:)
2011. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
14 :)
2011. dec. 7. 20:08
 8/10 killergyerek1 ***** válasza:
Hát akk mp3 vagy mp4 annak biztos őrülne ha szereti a zenét:)
2011. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 killergyerek1 ***** válasza:
Mond meg menyire szereted és hogy nem tudod elképzelni nélküle az életedet!Szerintem ha szeret akkor ki fog békülni ha nem akkor ne reménykedj sokmindenbe:/
2011. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez az mp3, mp4es dolog nagyon tetszik *-* Szerintem örülne neki :)
2011. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!