Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már lehet szerelem?

Figyelt kérdés
A lány haverom szerelmes belém megmondta 1 hónapja próbálkozik nálam de nekem idő kellett megmondtam neki mert nem éreztem semmit iránta becsapni meg nem akartam. Nos most egy ideje viszont egyre többet gondolok rá sőt naponta többször is. Már neki is mondtam hogy alakulok ő mindent elkövet, hogy belé szeresse érzem, de még bizonytalan vagyok kissé abban amit érzek. Csókolózásról beszéltünk és úgy érzem hogy nekem is jól esne csókolni őt és ölelni magamhoz nagyon hiányzik is újabban. Ha arra gondolok, hogy csókolózunk a gyomor is bizsereg kicsit mert még vele sosem csókolóztam és viszonylag szép lány. Lehet szerelmes lettem most?
2011. jan. 14. 23:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
sok sikert :)
2011. jan. 16. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!