Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ez nem normális.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez nem normális.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok laza lenni.Fizikai képtelenség hogy ellazuljak, jól érezzem magam, kikapcsoljak, bulizzak.Párszor voltam szórakozóhelyen, de míg meg nem ittam 5-6 tequilát, nem tudom jól érezni magam, nem tudok szórakozni, feszült vagyok folyton.

És félek hogy ez a kapcsolatomra is ki fog hatni, ha együtt el akarunk menni néha bulizni, haverokkal lógni vagy csak iszogatni, cseverészni a haverokkal..Eddig még nem volt rá alkalom, de most tervezik a többiek.Mit tegyek?Nem akarom elveszíteni!

L16


2011. jan. 14. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus, antidepresszáns. Valami miatt tuti szorongsz!
2011. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb ennél. Minden reggel igyál 5-6 felest.
2011. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok mint te csak fiúban, és én ezt úgy orvosoltam, hogy többnyire csak akkor vagyok józan ha munkába kell mennem, azt leszámítva buliba be sem teszem a lábam amíg másfél liter bor nincs bennem
2011. jan. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!