Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok hova élvez el?

Figyelt kérdés
Akik nem használnak gumit és csak megszakításosan védekeznek hova megy el a párjuk? Az én párom azt mondja hogy ő rám fog élvezni, én viszont nem szeretném mert utána muszáj lefürdenem és este lefekvésnél már nincs kedvem elmenni fürdeni, viszont azt nem bírom ki hogy csak letörlöm és ennyi. Azt mondtam neki hogy eddig is a kezébe ment el, ezután is menjen oda.
2011. jan. 14. 16:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint védekezés mint pl gumival, de ha valaki nem élvez bele a párjába az már valamilyen szinten védekezés. Az egyik legrosszabb de attól még az.
2011. jan. 20. 17:57
 12/13 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a válaszokat! :-)
2011. jan. 20. 17:58
 13/13 anonim ***** válasza:
De védekezés. 10 éve így nyomjuk és nem lett baba. Amikor akartunk akkor lett.
febr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!