Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok hova élvez el?

Figyelt kérdés
Akik nem használnak gumit és csak megszakításosan védekeznek hova megy el a párjuk? Az én párom azt mondja hogy ő rám fog élvezni, én viszont nem szeretném mert utána muszáj lefürdenem és este lefekvésnél már nincs kedvem elmenni fürdeni, viszont azt nem bírom ki hogy csak letörlöm és ennyi. Azt mondtam neki hogy eddig is a kezébe ment el, ezután is menjen oda.
2011. jan. 14. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Orrot fújni is kézbe szokott?
2011. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
A megszakításos módszer nem épp biztonságos. Remélem terhes leszel.
2011. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fülünyúl ***** válasza:
21%

Kedvesemnek egyetlen cseppjét sem engedtem veszendőbe menni, mindig úgy szerettem ha belém élvez, akár lent, akár számba.


(Jelenleg senki nem élvez sehova. :/ )

2011. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
"... megszakításosan védekeznek ..." ez a kettő szó simán ellentmond egymásnak!
2011. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
33%
A 2. válaszadónak üzenem, hogy remélem mindenki olyan kedves lesz vele egész életében, mint ő a most kérdezővel..
2011. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Hasamra általában.
2011. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, 2. üzenem hogy most állunk le a babaprojektről eddig belém ment el. Úgy hogy lehet hogy örülnénk a babának! Akikre ráélvez a párja, utána csak letörlik magukat?
2011. jan. 14. 16:28
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem, odaszárítják hajsütővassal^^
2011. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lETÖRLÖD ZSEBKENDŐVEL UTÁNNA NEDVES TÖRLŐKENDŐVEL (NEM KELL FÜRDENED)ENNYI. MIKOR MI MEGSZAKÍTÁSOSAN VÉDEKEZTÜNK(MERT AZ IS VÉDEKEZÉS)A FELESÉGEMMEL A VÉGÉN Ő VERTE KI A HASÁRA .
2011. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, az nem védekezés.
2011. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!