Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti szeretitek ha a párotok a puncitokba élvez?

Figyelt kérdés
Én személy szerint imádom ha a férjem belém spricceli az ondóját. Az egyik barátnőm viszont azt mesélte,hogy ők a férjével csak azért csinálják mindig gumival, mert ő utálja ha spermás a puncija. A nőket kérdezem: szeretitek ha férfi belétek élvez?
2011. ápr. 13. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Tuti férfi a kérdező...
2011. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem 22/N
2011. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első, miért gondolod hogy férfi vagyok?
2011. ápr. 13. 13:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Is-is! Gumival ezért jó (bár nem vagyok gumipárti), mert egy jó szex után jöhet a szunya, pucéran, ahogy épp elfekszünk egymás mellett! Ha belém élvez a párom (érzésre sokkal jobb), akkor szex után fürdőszoba, alsónemű+tisztasági betét ( vagy reggel lepedőcsere)!
2011. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi megszakításosan csináljuk, szóval max hirtelen ijedség lenne ha belém élvezne,de ha amúgy semmi bajom nincs vele,csak az a ropszz h. utána kifolyik egy csomó,ami kellemetlen érzés.
2011. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen, csakis igy szeretem!
2011. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fürdőszoba, alsónemű+tisztasági betét szerintem túlzás :D Én csak kimegyek a mosdóba, kicsit megtísztitottam magamat wc papírral és ennyi.
2011. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szeretkezés és ezért szeretem :)
2011. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 3 hete szedem a fogamzásgátlót, most vagyok a 7 napos szünet 3. napján. Jövő héttől már mehet gumi nélkül. :)) Addig nem tudok nyilatkozni, de sztem imádni fogjuk, hogyy nem kell azon parázni, hogy mikor szakad ki az óvszer(sajnos volt már benne részünk:S)
2011. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
tele kell lőni őket, aztán had folyon vagy két napig a g-e-c-i
2011. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!