Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, nagyon gáz, ha 17 évesen 29 éves barátom van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Akárcsak a húgomnak... kb...

Miért érdekel, hogy erről mi mit gondolunk? :)

Nem elég, h nem is ismerünk, de valszeg későbbiekben se fogunk összefutni.

Neked gáz? :)

2011. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Biztos sokan megbámulnak majd és azt hiszik a huga vagy...

NEm az a gáz, hogy összejöttetek, hanem, hogy 29 éves létére egy 17 éves lánnyal kezd ki:(

2011. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért, mert érdekel, mi a véleményetek a korkülönbségről...
2011. jan. 13. 22:54
 4/9 A kérdező kommentje:
meg úgy az egész helyzetről :)
2011. jan. 13. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább a faterodat kérdezd ilyesmiről.Ha ő szerinte ez rendben van,akkor nincs probléma.
2011. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem merül fel benned a kérdés, hogy egy papíron Férfi ember a 29 évével, miért pont 17 éves barátnöt választ??


Szerintem komoly gondok vannak neki fejben.

2011. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kornak nincsen köze a szerelemhez, sem a párkapcsolatokhoz...
2011. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs a korkülönbségnek köze a szerelemhez, vkinek gáz, vkinek nem az nézőpont kérdése. Főleg amikor azt látni hogy 40-50körüli érett férfiak 20-on éves nőkkel mutatkoznak,ebbe semmi meglepő nincs manapság.
2011. jan. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu :)

Én 17 évesen összejöttem egy pont 29 éves pasival. Több, mint két évig voltunk együtt. Már majdnem betöltöttem a 20-at, mikor rájött, hogy neki más lány kell. Egy tőlem fiatalabbért hagyott el. Aztán rájött, hogy mégiscsak engem szeret és közel fél évig zaklatott. De ez velem történt :D

Szóval, szerintem semmi gáz nincs vele =)

2011. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!