Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan hülye vagyok! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki megtetszett (így utólag nem tudom miért, mert undorító és hülye)

és összejöttem vele. A gond csak az, hogy nagyon szerelmes, és a legjobb bnőm bátyjának a legjobb barátja (bnőm bátyja az én barátom is)

ezért nem merem dobni, mert még csak most jöttünk össze. Eddig csak arra koncentráltam, hogy összejöjjön (meg bnőm és a bátyja is). Most összejött és már nem akarom!

Most mit tegyek? Maradjak a kapcsolatban?

Nem akarom megbántani + nem akarom h a bnőm bátyjával megromoljon a kapcsolatom :(

nagyon rossz ez így nekem, főleg hogy tényleg nagyon szeret és minden reggel együtt megyünk, NEM TUDOM LEVAKARNI...

Az is nagyon zavar, hogy furcsa ember, NAGYON DURVA DOLGAI VANNAK (pl. lefeküdt a húgával). Buta és furcsa gyerek, meg undorító, ahogy kinéz. undorodom tőle a külseje és a dolgai miatt. HELP!!

meg már mondtam neki hogy szeretem (ő mondta előbb)

és azt is mondta, h depis ha nem beszélhet velem :S

SEGÍTSETEK!!

am én kilencedikes vok, ő 12.-es :/


2011. jan. 13. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Te vagy a hülye, hogy összejöttél vele.
2011. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Manócska'90 ***** válasza:
67%

csak remélni tudom, hogy ez kamu...


fasza barátok am, ha azon szurkolnak, hogy egy ilyen gánnyal gyere össze - én ezen is elgondolkodnék (már ha igaz ez az egész)

2011. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

igaz, tudom hogy hülye vagyok, nem értem miért csináltam!

a barátai nem tudják, h lefeküdt vele :S

2011. jan. 13. 22:10
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
...NO KOMMENT!
2011. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Manócska'90 ***** válasza:
67%
Akkor talán itt lenne az ideje felvilágosítani ezekről a dolgokról a barátokat - és ha tényleg jó barátok, akkor segítenek Neked "levakarni". Nem hiszem, hogy 15 évesen pont erre a hülye gyerekre lenne szükséged... beszélj a barátaiddal - ŐSZINTÉN
2011. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem tehetem meg, hogy elmondom nekik :S
2011. jan. 13. 22:14
 7/18 Manócska'90 ***** válasza:
67%

Már ne is haragudj meg, de akkor erre csak egy valamit tudok mondani - anyukán szokta mondani mindig, ha vmi elementális baromságot csinál vki, mint jelen esetben Te: "Aki hülye, halljon meg."


(azért ezt nem kell szó szerint érteni - értsd jól)

2011. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Manócska'90 ***** válasza:
74%
egy l-lel (a haljon meg) - bocsi, csak nem bírom a túl feltűnő helyesírási hibákat
2011. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
a "halljon meg" 1 L ...
2011. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Szép, ha magadat is kijavítod...:)
2011. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!