Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én helyemben mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én helyemben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a barátom 17. A hétvégén volt a szülinapja, és gondoltam elmegyek hozzá,meglepem. Nagyon messze lakunk egymástól, a szüleimmel is összebalhéztam,hogy elmehessek. És amikor végre megérkezek, dádám, kiderült, hogy nincs otthon, elment valami erdei hétvégi házba bulizni- amiről nekem be sem számolt, azt mondta otthon lesz!

A szülei azt mondták,hogy maradjak ott éjszakára,mert szombat délben már biztos haza érkezik. Nem nagyon volt kedvem hozzá ezek után, de

más választásom nem volt,mert az utolsó busszal érkeztem meg.

Végül megvacsiztam velük,majd az ő szobájába mentem aludni.

(Már régebbről ismertem a családját,nem ez volt az első találkánk).

Éjjel nem tudtam aludni, bejött a szobába a tesója, ő 20 éves. Leült az ágyba, és elkezdett simogatni, én beriadtam, de ő csak nem hagyott, elakart csábitani, és sikerült is neki,főleg mert iszonyúan mérges voltam,hogy hazudott nekem a pasim. Szexeltünk. A pasim ágyában! :((

Ő azt mondta ebben nincs semmi rossz, így bár azt kapja a tesója, amit megérdemel,mert ő is megcsal engem.

És ami a legrosszabb az,hogy meg kellett volna jöjjön a menstruációm, de nem, vajon most terhes lettem?


2011. jan. 13. 17:42
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Én sem tudom miért mondta, de azt állítja,hogy a bulit is az a csaj szervezte meg. És akkor már érthető,hogy miért nem szólt nekem róla.

Mégis akkor a kérdés az,hogy engem miért akar még mindig + a szülei is miért csak rólam tudnak?


A teszt vásár egy picit sajnos elmarad,mert egy vasam sincs :(

2011. jan. 13. 17:54
 12/36 anonim ***** válasza:
44%
aranyapáám
2011. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
96%

Kérdés: Miután sikerült gumi nélkül lefeküdnöd a tesóval,miért nem vettél be 72 órás tablettát?

A beágyazódás még meg sem történt,így terhességről nem beszélhetünk,a terhességi teszt nem mutat semmit,amíg nincs HCG hormon a vizeletben,ami beágyazódás után fog megtörténni.

Véleményem: szerintem kamu és unatkozol.Túl sok sorozatot nézel és most nincs,aki szóljon hozzád,ezért kiírtál egy egyértelműen aberrált kérdést,hogy foglalkozzanak veled.Azért írtam le a biológiai vonatkozást,hogy unatkozás mellett,legalább tanulj is valamit.

2011. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
77%

edd meg amit főztél.

ha terhes vagy, akkor vetesd el a gyereket.

és tanuld meg, az iylenek nem csak úgy megtörténnek az emberrel, hanem te komolyan hibáztál. megbocsájthatatlanul. elfogadhatatlanul. komoly kapcsolatod lenne, akkor egy életre elástad volna magad.

2011. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
94%

Amikor ilyeneket olvasok, akkor szoktam rájönni, hogy úristen, hová tart a világ...

egyébként tesztet csinálj vagy menj el dokihoz..ha szexre nem vagy fiatal, akkor a nőgyógyászhoz sem.

2011. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
21%
Igazán megvárhattad volna míg hazaér és kérdőre vonhattad volna és legalább a szülei előtt lealázhattad volna.Elcsábultál..hát ez van!Vegyél egy tesztet..bár az a gáz hogy még csak 16 vagy!!! :S
2011. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
89%

védekeztetek? mióta késik? mindenképp vegyél tesztet, aztán szakíts a barátoddal.

de ezt nem értem, odamegy és szexeltek? nem vagyunk állatok!

2011. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként gumi nélkül szexeltél: jó esetben nem kaptál el semmit.

Nem csak terhességgel lehettél gazdagabb, de esetleg fertőzéssel is, ami már jó ok arra, hogy pár napot késsen.

Tripper, kankó, együtt frankó... Hehehe...


Arra gondoltam, mi van, ha a barátod nem más nőnél volt, hanem simán bulizni, a testvére meg jól átvert, aztán elújságolta neki, mekkora rifke a barátnője...

A pasid pedig most azért keres, hogy számonkérje rajtad, igaz-e, amit mondott?

Mi van, ha a szülei hallottak titeket? Vagy megtalálta az ágyban a "nyomokat", és kíváncsi rá, mi történt?


Nagyon sötét vagy.

De legalább jó esetben nem kell azon gondolkodni, szakíts-e vele, mert megteszi ő.

Ügyes vagy, gratulálok.


Ha pár napon belül kiderül, hogy terhes vagy, még jobb a helyzet.

Szólj a szüleidnek, hogy kéne egy ezres terhességi tesztre, szerintem biztos adnak.

2011. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
66%

"elcsábultál... ez van"


ezért tart ott a mai fiatalok kapcsolata, ahol. mert úgy gondolják, hogy nincsenek következmények. mert úgy godnolják, hogy az ilyesmi CSAK ÚGY MEGTÖRTÉNIK. "Megtörtént, hát ez van."

FElelősséget és kitartást és hűséget kéne tanulni. meg kéne tanulni, hogy mindennek meg van a következménye, amit vállalni kell. Lefeküdtél a báttyával? elvesztetted a barátodat, a báttyát. kiváncsi vagyok, hogy anyádék és az ő szülei miként néznének rád. terhes lehetsz? legyél. És tanulj a hibáidból, hogy majd felnőttként értelmesen és felelősségteljesen élj!

2011. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
90%

ilyen kérdést nyomtatok ki anyámnak amikor azt mondja hogy csapodár életmódot folytatok...

ehhez képest én elmehetek apácának:D



tesztre meg 72órásra nincs pénzed,gyereket felnevelni meg lesz???

2011. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!