Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én helyemben mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én helyemben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a barátom 17. A hétvégén volt a szülinapja, és gondoltam elmegyek hozzá,meglepem. Nagyon messze lakunk egymástól, a szüleimmel is összebalhéztam,hogy elmehessek. És amikor végre megérkezek, dádám, kiderült, hogy nincs otthon, elment valami erdei hétvégi házba bulizni- amiről nekem be sem számolt, azt mondta otthon lesz!

A szülei azt mondták,hogy maradjak ott éjszakára,mert szombat délben már biztos haza érkezik. Nem nagyon volt kedvem hozzá ezek után, de

más választásom nem volt,mert az utolsó busszal érkeztem meg.

Végül megvacsiztam velük,majd az ő szobájába mentem aludni.

(Már régebbről ismertem a családját,nem ez volt az első találkánk).

Éjjel nem tudtam aludni, bejött a szobába a tesója, ő 20 éves. Leült az ágyba, és elkezdett simogatni, én beriadtam, de ő csak nem hagyott, elakart csábitani, és sikerült is neki,főleg mert iszonyúan mérges voltam,hogy hazudott nekem a pasim. Szexeltünk. A pasim ágyában! :((

Ő azt mondta ebben nincs semmi rossz, így bár azt kapja a tesója, amit megérdemel,mert ő is megcsal engem.

És ami a legrosszabb az,hogy meg kellett volna jöjjön a menstruációm, de nem, vajon most terhes lettem?


2011. jan. 13. 17:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Na, ha ez nem kamu, akkor semmi. Válaszolni sem érdemes rá.
2011. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten:S
2011. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Már miért lenne kamu?

Egyszerűen a szüleimmel erről most nem tudok beszélni,mert haragszanak rám :((

2011. jan. 13. 17:46
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
Roma-e vagy?
2011. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után a fiúk szemébe tudsz nézni? Miért gondolod, hogy a tesó nem mesélte el az öccsének, hogy mi történt köztetek?
2011. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálnék a helyedben? (*.*)

1. Terhességi tesztet

2. Szakítanék, ha negatív

3. Ha kamu, akkor sürgősen leszoknék a hazudozásról, mert egyszer még véletlenül "bevonzod" és valóra válik.


4. Ha a teszt pozitív: akkor óriási bajban vagy.

2011. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cigány.


Nem mesélte el,tudom,mert a pasim még mindig keres, de én nem igazán birok a szemébe nézni,minden annyira szar.

2011. jan. 13. 17:48
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

hàt elöször is meg kéne tudni mért mondja a bàtyja hogy ö is megcsal téged..

ha ez igaz akk szakítasz vele..és ha akarja folytatni és Te is elmondod h megcsaltad

2011. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 tetris ***** válasza:
93%

Terhességi teszet kellene csinálni most, azonnal

Ezzel a fiúval, meg a testvérével is szakítsd meg a kapcsolatot. A pasid vszeg megcsal, a testvére meg egy szemét alak, hogy így viselkedett.

És végül: szégyelld el magad, de nagyon!

2011. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy semmi, hallode
2011. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!