Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munka miatt nemtudok velelenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka miatt nemtudok velelenni, nem jut rá időm! Jobb lenne ha szakítanék vele?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan 1 hónapja vagyunk együtt, de eddig is keveset találkoztunk, neki suli, nekem meg meló van. 1 héten 1-2x találkozunk akkor is rövid ideig,mert nem maradhat tovább. Szeretjük egymást,ezzel nincs is gond, de tényleg nemsok időm van, mert délután 5kor végzek, és neki legjobb esetben is max fél8kor otthon kell lennie,mert még fiatalabb mint én. Hullafáradtan még hazajönni, utána még találkozni vele max 1 órára valahol bent a városban...ha éppen elengedik,és ez nekem nemmegy! Beszéltük hogy akkor hétvégenként találkozunk majd, de ez nekem olyan mintha egy távkapcsolat lenne(pedig egy városban lakunk), ami már régebben is bebizonyosodott részemről hogy nemjó! Nagyon szeretem,és ő is ezt hangoztatja mindig, de sajnos engem belülről kikészít ez a dolog hogy nemláthatom eleget,nekem ennél többlenne az elvárásom de sajnos nemtudunk mitcsinálni. Nembeszéltem még vele erről úgy bővebben,hogy ez engem mennyire bánt,és hogy ettől mindennap tiszta ideg vagyok annyira hogy lassan a melóhelyen sem birok normálisan dolgozni. Nagyon aranyos, kedves csaj, és nemszeretném semmivel megbántani,nemtalálnék még 1 olyat mint ő! Szerintetek mitlehet ilyenkor csinálni? szakítsak? vagy hogy mondjam el ezt neki? Nemtudom mitcsináljak, nagyon felemás érzelmek vannak bennem
2011. jan. 13. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha nem mindig vagytok együtt :D De mindig tudjatok valamennyit egymással foglalkozni.
2011. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha igazán szereted, ez nem akadály. Majd pár év múlva (sőt lehet hogy annyi sem kell), engedékenyebbek lesznek a szülei, és tudtok találkozni többet. Sok ilyen kapcsolat van, ahol csak hétvégén találkoznak a felek. De meg lehet oldani, pl elmegy tanulni később máshová, te utánamész oda dolgozni, és kivesztek közösen egy albérletet. /ez csak egy pl./

Elhiszem hogy nehéz, főleg munka után, fáradtan, de ha ilyen különleges lány, ne engedd el:)

Legyél szerintem türelemmel..ha hosszú távra tervezel vele, akkor lesz még ez jobb is:)

19/L

2011. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én anno,amikor megismertem a férjem, ugyanígy voltunk, de ő nagyon kis hős volt.Most 7 év után a munka miatt nem tudunk annyi idő együtt lenni. Ő egy cég igazgatója, reggel 7-től sokszor este 10-ig bent van. Ha viszont együtt tudunk tölteni egy kis időt, azt nagyon megbecsüljük. Ettől még nem fogunk elválni. Tekintettel kell lenned rá is.
2011. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!