Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Helyes lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Helyes lenne ha szakítanék?

Figyelt kérdés
nos az a gond hogy szinte mindig tudom hogy mit kell tennem csak nem teszem meg. a párommal nagyon rosszban vagyok, ma ment bizonyítványosztásra és összefutottunk az utcán de csak véletlenül és ő oda se jött hozzám csak annyit mondott h cső, megy mert késésben van. aztán rávettem hogy várjon meg de meg se akart puszilni. szval meg se puszilt. nem keres mostanában és már nagyon régóta nem mondta hogy szeret. azt hiszi hogy az egész az én hibám mert hűtlen vagyok szerinte. pedig nem vagyok az. már nem bírom:( olyan rossz érzés. nem is szeretem mert így viselkedik, de hiányzik hogy újra szép dolgokat mondjon stb. azért nem szakítok mert várom hátha rendeződik a helyzet. de lehet mégis azt kéne tennem hogy többé nem állok vele szóba? legyek büszke?
2011. jún. 15. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A tök semleges lány ismerősöknek is minimum egy szia, nem cső.. bazz, szóba sem áll veled, mitől rendeződne..? Hívd el bárhová, hogy beszélni akarsz vele, és ha nem embereli meg magát, sajnos el válnak útjaitok:((
2011. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Uhh ez a srác egy köcsög féreg....:S

Tedd azt, hogy mindenhová kiírod családi állapotnak, hogy egyedülálló vagy, lépj túl ezen az egészen, ez a srác a legsértőbb módon pattint le téged, ez egy szánalmas kifogás, hogy te hűtlen vagy...férfi létére nincs benne annyi tartás, hogy megmondja nem akarja folytatni...hagyd a francba. Neked egy férfi kell, nem egy kisgyerek:)

Tudatosítsd magadban, nézd tárgyilagosan...úgy bánik veled, mint egy idegennel, mintha nem is lennél...akkor?! Mit érdemel? Hogy lássa, ő sem ér neked semmit.

Meglásd, a nyáron találkozni fogsz egy olyan pasival....P hmmm...:) :)

Hajrá, lehet ez lesz életed legszebb nyara, és az önbizalmadat is vissza fogja adni!

19/l

2011. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!