Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek észre?

Figyelt kérdés
... a fiúk? Lányiskolába járok, és van testvérosztályunk, mindennap járok-kelek a városban. De egyszerűen egy fiú sem vesz észre. Mi van ha nem lesz szerelmem?
2011. jan. 13. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor az van, hogy megmentetted magad rengeteg szenvedéstől, igaz, valamit akkor később kell megtanulnod. Okos a más kárán tanul. Szóval, nem kell keresni, erőltetni, és inkább legyél szürke egér, mint 16 évesen diszkóprostituált.
2011. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 18/F, aki átment már pár csúnya dolgon.
2011. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy tömegcikk ( discos, emos pics..) Én sem vagyok az, ezért rám sem hederítenek.PEdig azért adok magamra. De úgy látom felesleges.

Ne búsulj, majd belépsz a felnőttkorba és megváltozik a helyzet! Biztos nem veled van a baj. És ne feledd, ne legyél tömegcikk maradj meg egyéniségnek!

2011. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem se vettek soha észre, és mégis lett mostanra Szerelmem:)Ne gondolkozz ilyen butaságokon ennyi idősen.

22/L

2011. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A furcsa az,h talán ha kidobnám a melleimet, és eljárnék bulikba, ja és magamba tartanám az igazi véleményemet, akk talán most nem ide irkálnék...

De asszem ki is készülnék magamtól...

kösz a válaszokat :)

2011. jan. 13. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokan szidják a netes társkeresőket, vagy legalábbis fikázzák. Pedig sokkal könnyebb társat találni, mint az utcán vagy hányadék bulikban.

Én 2volt és a jelenlegi barátnőmet is a hálón ismertem meg. Ezek mind hosszútávú kapcsolatok voltak ("van" és remélem marad is :D). A kis szuttyok meg, akiket bulikon sikerült összeszedni, vagy offline, ismerős ismerőse révén, azok mind annyit is értek. Felszínesek, gyengék és erkölcstelenek. Persze mind (első ránézésre, külsőre) talán kicsit dekoratívabbak voltak... nehéz ezt így kifejteni, mert ugye minél jobban kezdtem megismerni őket, annál jobban csúnyúltak számora :D

Egyébként ilyen partykon nem nehéz összeszedni akárkiket... vagy épp összeszedetni magad. Kérdés csak az, h tényleg erre vágysz-e. Tapasztalatnak talán jó... másra nem. A legtöbb ilyen (Moris fia és társai) szmötyi pincecsehóban elég csak végigsétálni a tömegben, és mintha kétoldalú ragasztóval tekerted volna körbe magad... a terem másik végében már azon kapod magad, h segítségért kell kiabálnod, h valaki vakarja már le rólad őket végre. Hányás. De ezt is ki kellett próbálni XD

Ha igazi, értékes kapcsolatra vágysz, azt személyes ismerettség esetén hosszas barátkozás/ismerkedés után vagy neten, ahol senki nem a külsejével van elfoglalva (ha igen, azt hamar lehet pattintani) lehet alapozni.

Én személyszerint javaslom az online ismerkedést is. Vannak kultúrált helyek, persze vigyázni kell a degeneráltakkal és pedofilokkal is... Sőt, még külön társkeresőkre se kell felkúszni :)

Én is ilyen (hát azért szinvonalasabb) fórumokon ismerkedtem meg 2 volt bnőmmel. Nem is ismerkedési céllal voltunk ott, csak ugye a társalgások során kiderült, hogy egész sok közös tulajdonságunk, érdeklődési körünk van :)

2011. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ettől egy picit idegenkedem. Mármint a társkeresőtől. Úgy érezném magam, mint valami árucikk. Egy nap megnézné vagy 100 ember a profilomat, és ha épp nem jön be neki amit lát képeken, akk x. Persze, ismerek sikertörténeteket. :) De akkor is, nem tudom elhinni, hogy csak olyan fiúk néznének rám, akik felé egyértelmű szándékkal közelednék a neten...

Vagy talán csak túl sok könyvet olvasok? Emberek! Hol itt a romantika??????

2011. jan. 14. 18:20
 8/9 anonim válasza:

nekem már legalább öt pasim volt és most van a hatodik egyszerűen csak egymásba botlottunk és most imádjuk egymást.

De ne félj majd neked is lesz egy srác aki úgy szeret majd mint te őt és akkor nagy lesz az öröm!!!

13/L (EMO)

2011. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:))))
2011. jan. 14. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!