Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy őrjitő helyzetben vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy őrjitő helyzetben vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Tanár egy középiskolában.

Melelsleg anank idején én is ide jártam. Akkoriban volt egy kedves matek tanárom, fiatal, nagydarab, de olyan igazi csak képletekben beszélek tipus.

Nem voltam egy iskola szépe soha, de azt hiszem elég jó csaj voltam a magam módján.

Az utolsó két évben megváltozott felém a viselkedése. Órán rögtön feleltett, vagy egy negyedóráig is képes volt velem viccelődni, megdicsérte a frizurámat, csengetéskor már mindig mondták a többiek na indulhatsz is a táblához. Nem alázott meg soha, inkább rajtam keresztül próbálta bemutatni a vicces oldalát, ami engem egyáltalán nem zavart. Örültem hogy ő is csak egy ember!És van humora.

Aztán mikor nagyon ment a téma rólam az osztályban az osztályőfönököm előtt is...ő megerősitett hogy ne mondjuk senkinek, de a tanár úr csaja pont úgy néz ki mint én.Hasonlitok rá. És még a nevünk is azonos.

Most végeztem el az egyetemet, idekerültem tanitani. 4éves kapcsolatom ért mostanában véget.

Közben a tanárbácsi megnősült...de kollégák lettünk, és hát rám se akart ismerni. Igaz hogy van egy erotikus kisugárzásom, de igazából egy nagyon romantikus, szende , szeretetre vágyó lány vagyok. Szóval az irodában is mellete ülök, egy szertárban dolgozunk, és nagyon zavarban van. És ettől már én is folyton zavarba jövök és néha már kerülöm is a vele való találkozást.

Ám valamelyik nap sokáig bent maradt dolgozatokat javitani, és hát ő is épp azt csinálta....először beszélgettünk el úgy igazán. 34 éves különben...

Szóval olyan furcsa érzés keritett a hatalmába. Kedves, aranyos fickó, és amit észrevettem hogy teljesen másképp beszél velem, másképp viselkedik a társaságomban mint a többi kollégával vagy a diákok előtt.

A diákok szeretnek engem, gondolom a fiatalos lendületem miatt. Sokszor tanitás után aerobicot tartok nekik, lehet baj, de egész baráti viszonyom van velük. És ők is megjegyezték hogy ha a matektanárukkal van óra és én bent ülök a szertárba mert épp nincs órám (egymásba nyilik a két helyiség) akkor általában sokkal kedvesebb velük, meg viccelődik. Sokszor megkérnek hogy ha felelni akarnak matekból legyek bent a szertárba és nyissam ki az ajtót....:)

Szóval bonyolult ez, de azt hiszem az érzéseink egyformák. Valami ami régen elindult, de megszakadt, vagy nem látszott értelem, mintha folytatódni látszana...Nem tudom van-e sors ...de valamiért vissza sodort mellé az élet, és bevallom tetszik nekem, de eszem ágában sincs tönkretenni a házasságát. Tudom hogy ő sem akarja, csak igy felemészt minket az hogy -hogy egyszerűen néha ugy megölelném, vagy csak adnék neki egy puszit mikor mogorva, nagyon bejön nekem.Mit tegyek?


2011. jan. 13. 14:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Huu nem akartam ilyen regényt irni, és elnézést a helyesirási hibákért is, csak gyorsan akartam leirni mindent.

És a nagy darabot nem úgy értem hogy kövér, hanem olyan férfias:)Magas, jó kiállású.

2011. jan. 13. 14:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát adj neki egy puszit, ha erre vágysz!
2011. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok tanácsot adni, mert a helyzeted nagyon nehéz. Csak azt akarom mondani, hogy le a kalappal előtted. Példás, hogy nem akarod szétrombolni a házasságát.
2011. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked szertet hianyod van,ha majd megint lesz egy parkapcsolatod amiben jol erzed magad,es meg mindig igy fogsz erezni a tanabacsi irant,akkor elgondolkodhatsz ,hogy valodi erzesek vannak a hatterben
2011. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úristen ez pont olyan mint amiket a szerelmes regényekben lehet olvasni. :D Csak ott mindig HappyEnd van. Remélem boldog leszel. Ez egy nagyon nehéz helyzet. Próbáld meg elfelejteni, bár ez mindkettőtöknek fáj, szerintem ha nem lenne felesége akkor ő lehetne neked az igazi. De így...nem szerencsés. Inkább próbáld elfelejteni, nem szabad egy házasságba belefojni. Ha tényleg szeret és teljesen biztos ebben, akkor közeledni fog, de nem szabad engedned, amíg felesége van. Sok sikert, és boldogságot neked!
2011. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dugasd meg magad valakivel. Halál komolyan mondom... Akkor rendeződnek a hormonjaid is nem csinálsz hülyeséget.


34 éves, közeledik a kapuzárási pánik, ez még rátesz egy lapáttal. Persze hogy ő is belemenne egy kalandba.


Diákjaiddal meg ne haverkodj nagyon, mert nem lesz jó vége. Tapasztalat.


Legegyszerűbb, ha beszélsz vele "face to face", kimondva amiket ide leírtál. És akkor legalább tisztázzátok mi van.

2011. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!