Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy társkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy társkapcsolatok nehezen müködnek?

Figyelt kérdés
átlag külsövel rendelkezem töllem átlag alatti nök is válogatnak pedig ugyérzem jobbat is kaphatnék! persze kis faluban lakom neten általába kamusok vannak!minden csajnak a pénz kell?vagy szerencse kell.? van olyan ismerösöm szegény fürdeni sem tud és barátnöje van! (átlagos a barátnöje)a gyerek ronda!
2011. jan. 13. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:

figyelj a alltalaban egy no nem a penzre hajt,de nem szep dolog senkire azt mondani,hogy atlag alatti a kinezete .Megertelek en is kis faluban lakom es tudom h keves a lehetosseg.Es nalam es szerintem minden nonel a kulcs a kedvesseg.egy bok vagy egy forro napon megleped egy fagyival(csak ugy)maris jo pontot szerzel,es ha nem is nala,de a baratnoinek bisztosan jokat mondd majd rollad.

Szoval kitatrtas es felejsd el azt h a noket osztalyozod,inakabb legy kedves es oszinte,mert tobb a lehetoseg mint gondolnad,csak nyitott szemmel kell jarni

2011. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szocializálódj

minél többet beszélsz, minél több társaságban forogsz, annál népszerűbb leszel

légy domináns hím :)

2011. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotokat.1 pl,csajoztam nyáron átlag csaj volt fogjuk rá... és olyan pasi kellet neki aki szintén 16 éves kora ota vedel születés napkor ismeri meg a tisztákodás rejtelmeit,nix itt igazság!!
2011. jan. 13. 09:12
 4/9 A kérdező kommentje:
kedves voltam én étterem meg hasonlok asztán mégsem! szinte az 1 sö randi ugy kezdődött!
2011. jan. 13. 09:28
 5/9 anonim ***** válasza:
En szemely szerint a ferfiak kulsejet nezem meg, nyaktol lefele, aztan hogy milyen az agyba, majd az altalanos tulajdonsagai, a legvegen a penze, valahogy az sose erdekelt:) Most van egy masfel honapos kapcsim, nagyon jol nez ki testbe, az arca is edi, es kisebb nalam 2evvel, s nincs penze, szoval...:-j de azt tudom hogy ha van egy keves azt kepes ramkolteni, es hiaba mondom hogy nincs ra szukseg:) Most amire hangsulyt fektetek azok az erzeseim:D 21L
2011. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ja ha már itt tartunk 68 ember mercibe ül stb a 18 éves csaj mellete az is átlagos....
2011. jan. 13. 10:52
 7/9 anonim ***** válasza:
ezzel csak annyit akartam irni hogy ne iteld meg a noket nehany felresikerult randi utan:) Ismerkedj , beszelgess, legy atlagon feletti:P
2011. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk en nem tudom mi az az atlag alatti vagy feletti:)) a kulsore erted?vagy pl hogy mennyit ert el 20eves koraig a szulok segitsege nelkul:) ?
2011. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖSZI AKI RENDESEN PROBÁLT VÁLASZOLNI VÉFÜLIS CSAK VÉLEMÉNYETEKRE VOLTAM KIVÁNCSI..TISZTELET A KIVÉTELNEK.EZ 1OLYAN KÉRDÉS VOLT AMIT VALAHOL VÁGOK CSAK ÉRTELMES EMBEREK HOZZÁ SZOLÁSÁT VÁRTAM MÉG 1X KÖSZÖNÖM A KIVÉTELEKNEK!!!
2011. jan. 13. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!