Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon akar valamit? Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar valamit? Miért van az hogy a pasik fordítva működnek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagy arc szinte a város legmenőbb embere.És csak úgy ismeretlenül rámköszönt az utcán és felvett msn-re.Aztán nagyon jókat dumcsizunk minden nap.És sose hagy elmenni meg célozgat és olyanok vannak neki kiírva hogy"kell nekem ez a csaj" , "tetszik ez a lány" és nemtudom hogy rám érti-e.

15/L

16/F

Egyszer már taliztunk is. És nekem is nagyon bejön a srác. De valószínűleg azért hajtott így rám,mert az elején amikor felvett volt egy kis gubanc hogy a bartájai engem osztottak hogy én mit akarok tőle.Aztán én mondtam a srácnak,hogy állítsa le őket mert én nem akarok tőle semmit.És csodálkozott mert én vagyok az egyetlen ilyen lány, aki nem fordul utána az utcán meg nem jön be nekem..És szerintem ez azért hatott rá.


Meg úgy becéz hogy baba,cica,bébi.

És nemtudom hogy akarhat-e valamit..:SS


Segítsetek


2010. nov. 13. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ejha. Tiéd a város legmenőbb embere. És még csak 16 éves? Húúúúúúúúúúúúúú.
2010. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:
hát így hirtelen az jut eszembe, hogy egy újabb strigula kell a kiskönyvbe neki.. de ne legyen igazam!
2010. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon menő lehet :D lefejelem azt ott marad...
2010. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát a filmekben mindig az van hogy ha van egy menő faszi és minden nő elolvad és van eg ynő aki köbö leszarja akkor az biztos befog jönni a srácnak. szerintem az életben ez nem így működik. hajtja a kíváncsiság hogy mért nem akartál összejönni vele,aztán ha összejössz megdug és otthagy ^^
2010. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos h akar vmit, kérdés h komolyak-e a szándékai v csak arra kellenél neki. De ez miért fordítva működés? :D
2010. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igen.

Nemtudom hogy komolyan gondolja-e.

Ti egy ilyen sráccal összejönnétek?

2010. nov. 13. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!