Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom haverjai/havernői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom haverjai/havernői észre sem vesznek engem. Mit tegyek, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

csak egy példa:

billiárdoztunk, és olyan bravúrosan nyertem meg a játékot, amit szinte hihetetlen volt úgy megnyerni. én a párommal voltam. és elmondták, hogy "hu, azta, hogy csinálta ez a csaj" után csak és kizárólag mindenki a párommal foglalkozott, hogy "te nem sok vizet zavartál hi-hi és hasonlók"

tehát hiába voltam elképesztően ügyes, senki le se sz*rta.


előző kapcsolataimban a volt barátaim mindig "bevittek" a társaságba, meséltek rólam valamit, vagy szerpeltetett engem, ez a srác meg egyenesen olyan, mintha elnyomna. hozzám se szól, amikor haverjaival vagyunk, csak minimálisat.

hogy oldjam ezt meg?


2011. jan. 13. 08:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem tudsz titokban füvezni, próbáltam én is de nem ment :D
2011. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj minden áron bekerülni abba a társaságba. Ha nem erőlteted és húzod fel magad azon, hogy inkább a barátoddal foglalkoznak, akkor könnyebb lesz.

Meg szerintem nézd meg más szemszögből is. Miért baj az, ha ő népszerűbb a saját barátai körében mint te? Ha őt ennyire kedvelik az jó, nem? Lehet a barátodnak fontos, hogy ő legyen a társaság lelke. Legalább a saját baráti körében hagy jöjjön már össze neki.

2011. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
engem már nem igazán érdekel hogy a párom haverjai nem igazán fogadnak be hisz ritkán találkozunk plusz nem is izgat.minél inkább ne erőlteted annál inkább több az esélyed:)és én nem töröm magam hogy olyan emberek kedveljenek meg akik engem nem érdekelnek.De ha azért megdícsértek az már nem is olyan rossz az a rosszabb amikor mondasz valami vicceset meg se hallják(pedig nem suttogtam:D)de ha a párod ugyanezt mondja vissza szóról szóra akkor nagyot nevetnek:S
2011. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugye vannak más lányok is abban a társaságban? Mert, ha esetleg nincsenek, akkor ne csodálkozz!
2011. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

a csajok is őt ugrálják körül :(

ha nem foglalkozom vele, nem jó, mert úgy szabályosan kezdenek lenézni, mert ez a köv.lépés azután, hogy semmibe vesznek

2011. jan. 13. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!