Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat, megszokás?

Figyelt kérdés
Akik már hosszabb ideje van együtt a párjával,mit érez iránta ? Megszokást,vagy szerelmet ?
2011. jan. 12. 20:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Túl jószívű vagy, és ez a te rovásodra megy.
2011. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Neki csak egy nulla rabszolga vagy, akinek jó nyalni, mert akkor mindent megcsinálsz, esetleg néha lehet kefélni veled érzelmek nélkül...Ez jó?? Ha szeret téged, akkor vagy változtat, vagy sajnos igazam van.
2011. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkitől a válaszokat.Boldogtalan vagyok,pedig mielőtt nem jártunk vmi mindenki csak arról ismert,hogy a lány aki mindig mosolyog..mostmeg..
2011. jan. 12. 21:30
 24/25 anonim ***** válasza:
Utoljára beszélj vele, nincs több esély.
2011. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Látod, már el is tértünk a kérdéstől... Tudod, ezt párkapcsolat válogatja. A megszokás érzésétől nem kell félni, AMENNYIBEN mellette egy kiegyensúlyozott, szeretetteljes kapcsolatban vagy. De az a megszokás, amikor már tényleg csak régi emlékek tartanak a párod mellett, ám a jelen üres és rossz, na azon változtatni kell. Azt tudom tanácsolni, hogy szedd össze minden erődet, és vess véget ennek a kapcsolatnak örökre. Akármennyire jó volt vele régen, soha többé nem lesz olyan, és elsősorban most magadra kell gondolnod, hogy ne legyél miatta lelkileg egy roncs, aki elvesztette a mosolyát.


Én az előző barátommal másfél évig voltam együtt, az utolsó hónapok borzalmasak voltak, ő maga is nagyon megváltozott, de én azért maradtam mégis mellette, mert vártam azt a régi fiút, a régi énjét, akivel összejöttem, hátha még visszatér. Nem jött vissza, és egyre rosszabb lett, végül minden maradék erőmet összeszedve kiszálltam. Nehéz volt, többször elgyengültem és visszamentem volna hozzá, de szerencsére nem tettem. Aztán megismertem a jelenlegi páromat, aki már a vőlegényem. 3 éve vagyunk együtt, voltak nehezebb időszakaink (melyik párnak nincs?), de újra és újra fellángol a kapcsolatunk. Van, hogy kicsit elcsitul, ilyenkor inkább a szeretet jön elő és a nagyon mély érzelmek, aztán újra szenvedélyesebbé válik :) Még mindig bele vagyok habarodva, és nekem nem kell senki más, vele akarom leélni az életemet, vele akarok közös jövőt!


Tehát a mellékelt példa az életemből igazolja, hogy ez tényleg párkapcsolat-függő, hogy megtalálod-e a megfelelő embert magad mellé, vagy csak szenvedősen, régi érzéseken rágódva maradsz egy megszokott, monoton, rég kihűlt kapcsolatban.


22/l

2011. jan. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!