Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat, megszokás?

Figyelt kérdés
Akik már hosszabb ideje van együtt a párjával,mit érez iránta ? Megszokást,vagy szerelmet ?
2011. jan. 12. 20:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Kényszerből lenni nem jó senkivel sem, főleg, ha erőszak is van mellette....Unalomból minek??Akkor tenni kell, hogy ne legyen unalmas...

A pénz meg más kérdés...De az nem megszokás.

2011. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
egy biztos.Ha sikerült kirángatni magad egy sz*r kapcsolatból, amiért mindent megtettél, utánna felüdülés jön.Ha utánna találsz valakit, akivel jobban passzolsz, akkor nagyon megérte.Legalábbis hosszútávon érdemes, ha először rossz is.Én is ilyen gondolatokkal hajtom magam, hogy lépjek végre.
2011. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló ! Én is ugyanígy vagyok.Már nagyon rossz a párommal.Te hogyan veszed rá magas a szakitásra ? Már nem egyszer megpróbáltam szakitani,de mindig visszakönyörögte magát.Mit tegyek ? már nem birom :(
2011. jan. 12. 21:04
 14/25 anonim ***** válasza:
Hát meglehet engem most ezért kövezni, de sztem ha megismernék valakit mellette, akkor könnyebb lenne.Egyébként még évekig szivatnám magam vele. Na nem épp megcsalásra gondoltam, csak ismeretségre először.Mert mivel elég családcentrikus vagyok, ezért kettőnket is mindig kis családként kezeltem, és így rohadt nehezen szakítok, még ha nem is jó már nekem.....
2011. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

dettó így van :(

Nagyon érzékeny lány vagyok.

2011. jan. 12. 21:11
 16/25 anonim ***** válasza:

Érzelmi zsarolás undorító dolog:S

Ha visszakönyörög, akkor változtasson magán.

2011. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Együtt is laktok?
2011. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
nem,nem lakunk.
2011. jan. 12. 21:14
 19/25 anonim ***** válasza:
Akkor sokkal könnyebb lesz.Kicsit légy önző sztem.Képzeld nekem milyen nehéz lesz, hogy 6 éve együtt lakunk.
2011. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

De én nem szeretem,ha valaki szomorú,főleg ha miattam.Pedig elég rosszul is viselkedik velem :s

olyan szarnak érzem magam,hogy nem birom megtenni a lépést

2011. jan. 12. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!