Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fáj. Mit tegyek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj. Mit tegyek ezek után? és miért mondta ezt? Neki ilyen könnyű? Nemis szeret?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a barátom 20. 1,5évig jártunk.

aztmondta szeret, de sokat vitatkoztunk miattam.

nayon féltékeny tipus vagyok, és nem bíztam benne, pedig nemnagyon adott okot rá.

de 3napja mondtam hogy legyen ége és nagyon csúnya dolgokat vágtam a fejéhez msnen.

és szakítottam vele.

és most 20perce mondta a húga msnen hogy kedvetlen a srác pár napja, de aztmondta húgának, ogy "jobb lessz így, ugyis nekemis tanulnom kell meg neki is"

pedig a kapcsolatunk sosem akadályozta semmiben mlg ő mondta múlt héten hogy bármikor találkozik velem, és betud rakni a munka és a suli elé mert fontos vagyok neki.

olyan szomorú vagyok,úgy fáj,

nemis szeret/szeretett?:( miért mondta eezt?

VAJON HONNAN TUDJAM HOGY SZERET-E MÉG... MIT TEGYEK HA MAJD 1XFELKERES?


2011. jan. 12. 18:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
várjunk már most komolyan azon vagy ki hogy talán sosem szeretett mert azt mondta mindkettőtöknek jobb lesz mert tudtok tanulni??ez fáj??!! és szerencsétlen srác mit érzett mikor másfél év után MSN-en(!!!) szakítottál vele és közben jól elküldted az anyjába?? ezen kéne gondolkozni
2011. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

de mondta a huga, h mondta neki a srác, h szeret és hogy velem akar lenni, de nem akar vitát...

és a szobája faláról még nem szedte le a képeinket

2011. jan. 12. 18:41
 13/20 anonim ***** válasza:
és?
2011. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hagyjad már békén szerencsétlent, persze h még kint van minden, meg szeret, hiszen nem ő szakított.
2011. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Apollo93 ***** válasza:

Tényleg hagyd békén szegényt. Jól mondta sokat kell még tanulnotok főleg neked. Neked nagyon sokat. Nincs értelme olyanokat írni hogy jobbat érdemel mert úgysem hiszed el. Ha majd mégis vissza akar menni hozzád küld el de finoman és így esélyt adsz neki a boldogságra magadnak meg a tanulásra.:)

16/F

2011. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Cleptomaniac ***** válasza:

Miért, mit kellene tennie? A haját tépve, magát korbácsolva üvöltenie a fájdalomtól? Vagy hatmillió gyertyát égessen el az ablakod alatt egy szív formában?


Sajnálom, de szerintem egy olyan gerinctelen nő, aki másfél évet MSN-en rúg fel, még egy könnycseppet sem ér. Ha maradt benned emberség, legalább ezért bocsánatot kérsz Tőle.


És ha felkeres, mint kérdezted? Küldd el! Hidd el, jobb lesz Neki egy olyan nő nélkül, aki semmire sem becsüli.

2011. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"VAJON HONNAN TUDJAM HOGY SZERET-E MÉG"


Mondjuk innen:

"mondta a huga, h mondta neki a srác, h szeret"

2011. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hm
2011. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókkal értek egyet... Szegény srác, jó hogy megszabadult tőled...
2011. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Figyelj már te rontottad el a dolgot...Mellesleg neki is van önérzete.

Te is belátod a hibádat, most rohadtul nem azon kellene filózni (ami egyébként tagadhatatlan, nem tudnád az ellenkezőjét bizonyítani semmivel) hogy szeretett-e. Ez egy komoly fiú aki komolyan vett téged. Most kellene hozzá elszaladni, felhívni, de legjobb lenne személyesen, és elmondani, hogy teljesen meg fogsz változni és úgy fogsz vele viselkedni, ahogy megérdemli...

Vagy ha nem vagy rá képes akkor hagyd.

Nem hiszem el hogy nem veszed észre, hogy ez a fiú szenved, és azzal amiket mond saját magát próbálja vigasztalni!!!

2011. febr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!