Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fáj. Mit tegyek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj. Mit tegyek ezek után? és miért mondta ezt? Neki ilyen könnyű? Nemis szeret?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a barátom 20. 1,5évig jártunk.

aztmondta szeret, de sokat vitatkoztunk miattam.

nayon féltékeny tipus vagyok, és nem bíztam benne, pedig nemnagyon adott okot rá.

de 3napja mondtam hogy legyen ége és nagyon csúnya dolgokat vágtam a fejéhez msnen.

és szakítottam vele.

és most 20perce mondta a húga msnen hogy kedvetlen a srác pár napja, de aztmondta húgának, ogy "jobb lessz így, ugyis nekemis tanulnom kell meg neki is"

pedig a kapcsolatunk sosem akadályozta semmiben mlg ő mondta múlt héten hogy bármikor találkozik velem, és betud rakni a munka és a suli elé mert fontos vagyok neki.

olyan szomorú vagyok,úgy fáj,

nemis szeret/szeretett?:( miért mondta eezt?

VAJON HONNAN TUDJAM HOGY SZERET-E MÉG... MIT TEGYEK HA MAJD 1XFELKERES?


2011. jan. 12. 18:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Na várjál... Te dobtad ki a pasit és az bánt, hogy nincs romokban emiatt és nem könyörög, hogy vedd vissza? A világ nem így működik. Nem rúghatsz bele korlátlan számmal a férfiakba, hogy "ha szeret úgyis visszajön". Egyszer mindenkinél betelik a pohár és bármilyen rossz is abban a pillanatban, kilép a kapcsolatból. A fiúnál a jelek szerint most jött el ez az idő. Szerintem hagyd, hogy találjon egy olyan valakit, aki megbecsüli annyira, ahogy te nem tudtad.
2011. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt okod féltékenykedni, de féltékenykedtél.

Veszekedtetek, miattad.

Csúnya dolgokat vágtál a fejéhez és kidobtad, méghozzá MSN-en.

És még neked áll feljebb?

Biztos, hogy 18 éves vagy?? Oo

2011. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem az bánt, hanem hogy sosem szeretett és őhazudott nekem ebben?
2011. jan. 12. 18:20
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak besokalt tőled, ahogy mi is itt gyorsan.
2011. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed,hogy nem szeretett? Ezt te találtad ki,csak mert nem vágta még fel az ereit,amiért elhagytad.


"jobb lessz így, ugyis nekemis tanulnom kell meg neki is"


Ezt mondta és valóban igaza van.MINDEN párkapcsolat időt igényel.Ha az embernek van társa,akkor természetesen igyekszik úgy beosztani az idejét,hogy ő legyen az első és rá mindig szakítani időt.De ha nincs,akkor valóban több idő jut minden másra.Mivel TE szakítottál vele,ezért neki most több ideje jut tanulni és ha már nem lehet veled,akkor legalább erre tudja szánni az időt,ami így hasznos.

Hisztis vagy és hülye.Maga alatt van,de ne várj drámázást.Előbb gondold végig a cselekedeteidet,mielőtt szakítasz valakivel és ha ezt meglépted,akkor ne várj könyörgést.Ha pedig csak egy épp aktuális szeszélyből szakítottál vele,akkor így jártál.

2011. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Csodálom a srácot, hogy idáig bírta veled. Ebből a kapcsolatból - ha olyan, amilyennek leírtad - tényleg jobb, ha kiszállhat, csak jót tettél vele, hogy elküldted. :)
2011. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem hagyd békén azt a srácot. Ő nem hazudott, Ő szeretett. Csak azt gondolta ha szakítottál Ő nem fog utánnad futni, elvégre te szakitottál. Mit vársz?? Hogy fusson utánnad??
2011. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy megszabadult tőled szegénykém. Ilyen egy idióta gondolatmenetet ami neked van. Kit érdekel hogy szeretett e? Te raktad ki, mit foglalkozol ezzel? Fáj, hogy nem dől össze a világ mert szakítottál vele? Valószínű ő is akarta hogy vége legyen.
2011. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
msn-en szakítottál vele? te nem vagy 100-as...
2011. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel! És még annyit, hogy ha rettenetesen féltékeny vagy, akkor csak beképzeled magadnak hogy nem szeret, és ez bánt. Ha leállítottad volna magad nem lett volna ez. Nem itt kell siránkozni, amúgy szerintem olyan 14-15 éves lehetsz.
2011. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!