Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti ezt hogy veszitek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ezt hogy veszitek? Elijeszt/Megijeszt vagy örültök neki?

Figyelt kérdés

Ha érzitek, és mondja is egy lány, hogy szüksége van rátok, és nem testi hanem lelki értelemben.

De nem használ ki, lehet rá számítani és mindig ott van ha szükségetek van rá?

Azt hogy "szüksége van rátok" úgy kell értelmezni, hogy a környezetében kb mindenki bunkózik vele, és kihasználja, ő meg túlságosan jószívű(nem feltétlenül naiv, talán egy kicsit!)


2011. jan. 11. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék egy ilyen lánynak. Sokkal jobban, mintha testileg akarna hozzám közeledni(mondjuk azt sem bánnám)
2011. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennek a lánynak bizony inkább egy megbízható barátnőre lenne jobban szüksége, nem pedig egy barátra.
2011. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szűksége van egy igazo kapcsolatban erre, de mindenki csak követeli:P és a másikkal nem foglalkozik. De van aki igen csak hol van az? Én épp figyelmet várok, de nem kapok vagyis egyoldalú, mert én oda figyelek rá:P
2011. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de ennek a csajnak az az alap, hogy mindenkit boldoggá akar tenni a saját közelében, és ezt persze meg is mondja nekik.A gond az hogy ezt tényleg nagyon sokan kihasználják és papucsként bánnak vele.

A barátjára támaszkodik, de természetesen boldoggá teszi őt, tényleg nagyon boldogok együtt.Nem lenne túl jó, ha a pasi végül besokallna és ott hagyná őt.

2011. jan. 11. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki! 25/F
2011. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lány inkább támaszkodjon önmagára, utána esetleg a barátjára. Több önismeretet és önbizalmat, mert a túlzott jóság nem jó dolog, e téren is muszáj körültekintőnek lenni, és nem buta papucsként viselkedni:) Ha valaki egyszer kihasznál, többet ne teremts rá neki alkalmat.
2011. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Moszuke ***** válasza:

ha ez az illető lány a barátnőm akkor kicsit fura.. de mellette állok amíg nem lábal ki ebből a fura lelki trágyából.. viszont ha túl soká van maga alatt az a kapcsolat rovására menne egy idő után:S


ha haver csaj az illető, akkor mellette állok bármeddig.. mert egy barát lánnyal nincs olyan kapcsolat mi megromolhat azért mert a lány maga alatt van lelkileg.

de egy párkapcsolatban lelombozó az ha a párunk mindig emózik. hosszú távon gyilkos a dolog.

barátok közt nem.

2011. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a párom egyben a legjobb barátom is, ő az egyetlen, akinek tényleg bármit elmondhatok, el merek mondani, másnak nem tudok ennyire megnyílni. Ő pedig örül annak, hogy ennyire fontos számomra és hogy segíthet nekem, bármiről is legyen szó.

18/L

2011. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsit késő van és eléggé belezavarodtam abba, hogy mi is a kérdés. Én alapvetően lusta és bunkó vagyok az emberekkel, de túl gyakran jön rám, h kedves legyek... Pedig én szeretek gonosz lenni! Csak nem jön össze... ( Ma pl tök jól elbeszélgettem az egyetemi takarítónénivel... Amikor kijöttem vizsgáról, akkor is beszélgetni akart, nekem ezzel semmi bajom alapvetően, kedves volt, de meglepett. xD ) Mindig megtalál pár srác (egyszerre mondjuk 3), olyan, akinek épp nincs senkije, se barátok, se barátnő... és napi 24 órában igényt tartana rám, de nekem emellett barátom van, vele szeretnék lenni. Na akkor kivel legyek paraszt? :D Engem, hogy őszinte legyek, néha már idegesítenek ezek a mondatok. Szeretem én őket, de nem bírom, ennyire nem vagyok kedves. :D
2011. jan. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
interszubprogresszivitási korpuszok
2011. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!