Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg megijeszt titeket, ha egy lány "túl korán" mondja ki az érzéseit?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy sok helyről hallottam, hogy ijesztő a számotokra, ha egy lány korán mondja ki, hogy "szeretlek", és hasonlók. Ez tényleg így van?


Itt nem arra gondolok, hogy valaki már a 3. randi után "szeretlek" sms-t ír, és naponta hívogat titeket telefonon. Hanem például, ha már együtt jártok, de még korai szakaszban van az egész. Ha mondjuk a lány két hónap járás után kimondja nektek, hogy "szeretlek" (mert így is gondolja), az túl korai dolog? Vagy ha ti is kedvelitek a lányt, akkor inkább örültök neki?


2010. aug. 28. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
2 hónap járás után korán?! Na ne viccelj már. Eleve csak akkor járok valakivel, ha szerelmes vagyok belé, így nehogymár 2 hónap után korai legyen.
2010. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a barátom a 3. randin mondta ki először.ő mondta elsőnek.

15/L

2010. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem járok olyannal, pláne nem két hónapig, aki iránt és viszont nincs meg a "szeretlek". Ha őszintén mondja, azzal nincs gond, kivéve ha erős fanatikus hajlamokkal rendelkezik, és egyértelműen nincs még elég indoka erre. Az ilyeneknek általában több életük szerelme van, akihez akár hozzá is mennének egy hét ismeretség után. Az ilyesmi álomvilágban élést, realitásérzék hiányát, és rossz döntőképességet feltételez egy lánynál. De ha tegyükfel, ahogy írtad, a harmadik randi után szeretlemsmseket küldözget, meg hívogat, azzal sincs feltétlenül baj, ha ez egyedi eset az életében. Történnek ilyen nagy egymásratalálások (:
2010. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Engem egyáltalán nem zavar és nem ijedek meg tőle és örülök is neki. Ha úgy érzed mond ki, ha majd több hónap vagy akár évek után is még így gondolod akkor valódi érzelmeket táplálsz iránta és erre elég hamar rájöttél A baj max akkor lehet ha ő habozva válaszol,h "én is" :) 28/F
2010. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bocs most néztem 2 hónapot írtál... akkor mi a baj? Így van annyi idő alatt csak rájöttél,h szereted-e vagy sem :)
2010. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szerelmet nem szavakkal, hanem tettekkel kell bizonyítani.


Ha felmerül a bizonytalanság hogy "vajon szeret-e a párom?" az már régen rossz.

Minden egyes mozdulatából, szavából lehet érezni hogy szerelmes e vagy sem.

2010. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem igen. Például nem szeretném ha hajnali 4-kor ezzel ébresztene fel.
2010. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!