Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyen nem szüzen férjhez menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen nem szüzen férjhez menni?

Figyelt kérdés
A családomban minden nő szüzen ment férjhez nekem ez már sehogysem fog össze jönni !!!! Nagyon rossz és szégyelem magam de már nem tudom vissza csinálni :S Ráadásul nem tudják a szüleim !!
2011. jan. 11. 20:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok: nyilván arra az esetre értem ezt, hogy ha tudsz mindent a védekezésről, nem szexelsz felelőtlenül stb.


A gáz az, amikor 13-14 évesek szexelnek felelőtlenül, összevissza.

2011. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

4dik válaszoló te szüzen mentél férjhez? esetleg szűz nőt vettél el?

nem értem miért lenne baj ha pl.: egy 21éves nő nem szűz./és még nem is készül házasodni/

kérdező pedig,szerintem se szégyen,de nem gondolod hogy korai volt 15évesen vagy előtte elveszteni???szerintem az volt.

2011. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát igaz ami igaz,elég korán kezdted,boven ráértél még volna.de megtortént hát megtortént,ez van.gondolom nem 1-2 év múlva akarsz férjhez menni,hanem jó pár év múlva,és ha akkor meg is tudják a szuleid,nem torténik semmi.amúgy neked kéne a szuleidet felvilágosítanod.Egy dolog,hogy még korai volt,de a mai idokben nem szégyen.
2011. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a 20:46-os voltam, csak közben jött hozzászólás. :)


Ne parázd túl, de legyél felelősségteljes, ennyi.

2011. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Azon gondolkozz már el ember, hogy 15éves kis taknyos, hagy tudják már a szülei, ha farkalják a gyereküket ennyi évesen.Méghogy a szülőknek nincs beleszólásuk.Gondolom téged már 12 évesen megraktak.Adjatok még ilyen jó tanácsokat...
2011. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Félreértettél, előző. Én azt mondtam, hogy abba nincs beleszólásuk a szülőknek, hogy szűzen megy-e az ember férjhez vagy sem. Ez mindenkinek a saját maga döntése, senkinek semmi köze hozzá.


A kérdező meg: jó, hát lehet, hogy kicsit korai a 15 év, de ez van, most már nem lehet visszacsinálni. Ha már egyszer megkezdte a szexuális életet, nyilván továbbra is élni fogja. Én csak azt mondtam, hogy ha ez van, akkor ez van, de csak felelősségteljesen.


Mért, most itt mindenki felhagyna a megkezdett szexuális életével, mert a szülők azt mondták, hogy fejezze be? Jelentkezzen, aki így tenne.


Nem az volt a kérdés, hogy korai-e 15 évesen szexelni, hanem az, hogy szégyen-e nem szűzen férjhez menni.

2011. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
71%
Szia.. ha szeretitek egymást szerintem nem gáz hogy 15 évesen vesztetted el a szüzességedet..
2011. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást a barátommal és 6-hónap után feküdtem le vele ! ami a ebben a hónapban volt egyébként jövő hónapba leszek 16 szoval inkább már 16-ot kellet volna irnom mondjuk tudom hogy akkor is korai !!! Bizok a barátomban és ugy néz ki a dolog hogy nem rövidtávú elégé komoly !!!! Köszönöm mindenkinek sok hasznos dolgot olvashattam !!!
2011. jan. 11. 21:41
 19/22 anonim ***** válasza:

Ó, édes istenem... Ez annyira szomorú... Először: kérdezőnek, nem szégyen, semmit sem kell szégyellned. Ha szeretitek egymást, ez egy elfogadható mód, amivel kifejezitek az érzelmeket. Tény, hogy kissé fiatalka vagy, de még mindig jobb, mintha 13 évesen szexelnél akárkivel. A szüleidnek is elmondhatod majd egyszer, bár azt nem tanácsolom, hogy most mondd el nekik, egy két év múlva ráérsz vele, ha ennyire... szigorúak ilyen téren.

Másodszor: egyik válaszoló, aki azt írta hogy nem gáz, de igenis szégyen, és hogy utálná stb. hát ne haragudj, de rettenetesen elfogult és buta választ írtál (ez csak az én véleményem) és szerintem nincs igazad.

21/L

2011. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező vigyázz, mert ezek szétszednek! Nem célszerű feltenni itt feltenni ilyen kérdést, mert az oldalra írók nagy százaléka ilyen valóvilágokon cocializálódott egyed, aki tudománynak állítja be a szexológiát és erre hivatkozva fűvel-fával összekefél.
2011. jan. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!