Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyen, ha a fiú egy évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, ha a fiú egy évvel fiatalabb a lánynál? .

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem az a kérdésem, hogy ciki e hogyha a fiú fiatalabb a lánynál egy évvel? Én vagyok a lány... és 15 éves.. a barátom meg 14 :S és én vagyok 9es ő meg 7es.. De ugy h ő visszamaradt, nekem meg visszakellett volna maradnom, de nem maradtam. Szóval mindketten 8asok lennénk. Véleményeket kérek, szerintetek gáz e ez a szitu?!:/ Köszi előre is.. ! :)
2011. máj. 18. 09:56
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
78%

Visszamaradt, az azt jelenti, hogy megbukott? Remélem nem ilyen agyas :D


Na viccen kívül: miért lenne gáz???

2011. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi különös. Ha jól kijöttök, akkor legyetek boldogok.
2011. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, az oviban húzták vissza!:) Engem is visszakellett volna, a korom miatt.... mert ugye én májusba töltöm majd a 15 öt.. :S:) azt már 9es vagyok.. szal 14 évesen vittem végig az egész 9et majdnem. :D Értem..:) Köszönöm Szépen:)
2011. máj. 18. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom 1.5 évvel fiatalabb nálam...most végzek a középsulival, Ő 9.es :) Év vesztes is meg megbukott 1x mert leszarta a sulit :) Mostmeg lazán 4-5ös :) Senkit nem érdekel a kor ha jól megvagytok együtt :D
2011. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szégyennek semmiképpen sem szégyen. Bizonyos mértékű (hogy ez mekkora, az az életkortól és a különbség irányától is függ)korkülönbségnél több kihívást jelenthet egy kapcsolatban, de ez nem az. Te 19 ő 14 már pl. gáz lenne. 34/F
2011. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszii.. :) akkor kissé megnyugodtam. :) Mert szeretem persze, csak elég szar hogyha megnéznek miatta, mert biztos van olyan emberke is. :S
2011. máj. 18. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!