Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Ma megláttam valakit,aki mély nyomott hagyott bennem.

Már ismerem egy ideje látásból,de ma mikor megláttam,nem tudom leírni mit éreztem....

Azóta egyfolytában a szemem előtt van,de szó szerint....

Nem érzek igazán semmit,de olyan,mintha egy függöny lenne a szemem előtt és nem tudnék rajta át látni....ez nagyon elvontan hangzik,biztos vagyok benne,de így tudnám talán a legelképzelhetőbben leírni.

Nem tudok szinte egy mondatot leírni,mert ott van előttem amikor megpillantottam.

Akármire gondolok akkor is,bármit teszek.....

Volt valaki hasonló helyzetben?

Még egyszer leírnám,semmi érzelem,semmi,de valami borzasztó zavaró.....


2011. jan. 11. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

szerelem els0 latasra.

enis voltam igy..es szerettem is

1 evig teljesen odavoltam a sracert.nyomoztam utana meg meg nem tudtam a nevet meg fel nem vettem vele a kapcsolatot.

de sajnos nemjott ossze a dolog. most csak baratok vagyunk..

Amikor eletemben eloszor meglattam..olyan uj erzest keltett bennem hogy leirhatatlan.

sok sikert hozza:D

2011. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanebben a helyzetben voltam par eve:D

en azt csinaltam h csakugy bejeloltem iwiw.en.. aztan kesobb felvett msnre.. es megkerdezte h ki vagyok es miert jeloltem be.XD aztmondtam neki hogy ismerem latasbol.erre o csak anyit mondott hogy akkor jolvan:D de vegul nem lett semmi koztunk, mert lett baratnoje..

nekem meg baratom.. azota csak baratok vagyunk.. de az elmult hetekben mar nem is koszont nekem XDDDD

2011. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!