Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klaumanó kérdése:

Szerintetek velem van a baj?

Figyelt kérdés

Szeretnék végre egy rendes sráccal együtt lenni,akinek én vagyok ez első!Aki kedves velem,akinek mindent elmondhatok,és aki nekem is mindent elmond!Aki megbízik bennem,aki őszinte!És akinek van humora is!

Szerintetek túl sokat kérek?Vagy egyszerűen csúnya vagyok?

16/L

Itt egy kép rólam:

[link]


2011. jan. 11. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nem vagy valami szép :SS de valaki majd így is biztosan fog szeretni :))
2011. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elonytelen a sapi, a hajadat megcsinalhatnad kicsit.
2011. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Itt egy másik kép rólam!

[link]

2011. jan. 11. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Sminket ajánlanék, meg más hajviseletet. A sapka valóban marha előnytelen. A hajadat is befesthetnéd egy pár árnyalattal világosabb színűre, mondjuk ezutóbbiban nem vagyok biztos hogy előnyös lenne a sötét bőröd miatt. Kozmetikus jobban el tudja dönteni, menj el tanácsadásra egyhez!


Amúgy az önbizalom is nagy segítség párkeresésben! Ismerek valakit aki sokkal előnytelenebb arccal rendelkezik mint te, de olyan a személyisége, hogy döglenek érte a pasik!

2011. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A szemöldököd nincs kiszedve, a hajad ápolatlannak tűnik max megmosod néha, hófehér a bőröd kis nap nem ártana neki, azzal h beteszed a cickóidat azzal még nem leszel szebb.

Vehetnél szűkebb ruhákat is feltéve ha karcsú vagy és nem vagy elhízva nem látszanak a hurkák..amugy minden oké

2011. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincsenek nagy igényeid.Így gondolkozik egy normális lány.biztosan sok fiú akad,aki megfelel a kritériumoknak.Max az nem fog sikerülni,hogy Te legyél neki az első.Ettől függetlenül biztos sok fiú akad majd,akik között válogathatsz.Fiatal vagy még,eleve nem is találkozhattál túl sok emberrel.


Egy kép alapján nehéz véleményt alkotni rólad.Ez a kép sem a legelőnyösebb beállításból készült.Annyi biztos,hogy nem vagy csúnya.Szerintem átlagos,átlagosan szép lány vagy.Ha nincs is barátod,akkor egészen biztos,hogy nem a külsőd miatt van.


21/f

2011. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"everybody need somebody" ne keresd majd ő megtalál! koncentrálj vmi másra, pl tanulj sokat vagy nemtom, és észre se veszed egyszer csak rádtalál az igazi.

(ez most nagyon közhelynek hangzik, tudom, de télleg így van. ha állandóan csak arra koncentrálsz h legyen már végre vki akkor, sokkal nehezebb..)

;)

2011. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

19:42!

Nem mindig koncentrálok erre,de nekem fontos dolog!Ez is!

Köszi 19:40!

2011. jan. 11. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:

biztosan eljön érted a szőke herceg,fehér lovon.ki fogsz kupálódni;)

15/l

2011. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!