Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel több mint 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel több mint 4 hónapja vagyunk együtt, de még 1 szer se monda a szemembe, hogy szeret. Ez miért lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 18:03
1 2
 1/12 Kittike.e ***** válasza:

valószínű hogy félénk..

én is nagyon nehezen mondom valaki szemébe hogy szeretlek.

ne aggodj!:)

2011. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jah és igen.Én mindig mondom Neki hogy szeretem.
2011. jan. 11. 18:05
 3/12 A kérdező kommentje:
köszike:) türelmes leszek
2011. jan. 11. 18:05
 4/12 anonim ***** válasza:
És hogy reagál, mikor mondod neki?
2011. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kittike.e ***** válasza:

annyit sem mond hogy,énis?

vagy tényleg félénk.. vagy valami bajvan? kihasznál?

vagy minden ok,csak egyszerűen nem mondja a szemedbe?

ird le részletesebben!

az első válaszolo voltam:D

2011. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hallod nekem 4 perc után márt azt szajkózta hogy imád, és szerelmes belém...

XD

de ez sem jó, én szerettem volna valamit tenni ezért, deháthamár magától mondta...:D

azóta kicsit el is laposodott a kapcsolatunk, k*rni még nem k*rtunk, de meghúzom, és sztem dobom, ez így nem pálya...

2011. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én azt javasolom Neked kedves kérdező, hogy egy kicsit fogd vissza magad, és ne mondd neki sűrűn. Valószínűsíthető, hogy még nem bízik meg benned annyira, és szerintem többször hallja, minthogy érezné a szereteted kimutatását. Az én barátom is napjában többször a szájára veszi ezt a szót, viszont nem érzem még igazán a szerelmét! Így én nem tudom őszintén a szemébe mondani,hogy szeretem.
2011. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nála kicsit tovább tart,míg kialakul ez az érzés.
2011. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te vagy az első kapcsolata? Akkor lehet, hogy fél.

Ha az nyugtat, akkor elmondom, hogy én kb. 10 hónap után mertem először becézve megszólítani a Barátomat. azóta már egész jól haladok, de hihetetlenül féltem a szemébe mondani, pedig semmi okom nem volt.. Csak nem voltam benne tapasztalt. Lehet, hogy a Te barátnődnek is ez a baja. Szerintem legyél vele türelmes, bár azért egy szeretleket nem olyan nehéz kimondani, ha tényleg azt érzi..


16/L

2011. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Telefonon mondta max 2X h szeret,de mikor elköszönünk és én mondom h szeretem erre Ő mindig:én is.

Meg néha személyesen is h Én is,de ennél több még nem.Lehet hogy tényleg félént.De rettentően szeretem

2011. jan. 11. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!